kvantiilipuun |
Noun, Singular Nominative |
|
+ puu |
Noun, Singular Genitive |
Singular |
Plural |
||
|---|---|---|---|
Nom |
- |
kvantiili |
kvantiilit |
Par |
-ta |
kvantiilia |
kvantiileja |
Gen |
-n |
kvantiilin |
kvantiilien |
Ill |
mihin |
kvantiiliin |
kvantiileihin |
Ine |
-ssa |
kvantiilissa |
kvantiileissa |
Ela |
-sta |
kvantiilista |
kvantiileista |
All |
-lle |
kvantiilille |
kvantiileille |
Ade |
-lla |
kvantiililla |
kvantiileilla |
Abl |
-lta |
kvantiililta |
kvantiileilta |
Tra |
-ksi |
kvantiiliksi |
kvantiileiksi |
Ess |
-na |
kvantiilina |
kvantiileina |
Abe |
-tta |
kvantiilitta |
kvantiileitta |
Com |
-ne |
- |
kvantiileine |
Ins |
-in |
- |
kvantiilein |
Singular
Plural
Nom
-
kvantiili
kvantiilit
Par
-ta
kvantiilia
kvantiileja
Gen
-n
kvantiilin
kvantiilien
Ill
mihin
kvantiiliin
kvantiileihin
Ine
-ssa
kvantiilissa
kvantiileissa
Ela
-sta
kvantiilista
kvantiileista
All
-lle
kvantiilille
kvantiileille
Ade
-lla
kvantiililla
kvantiileilla
Abl
-lta
kvantiililta
kvantiileilta
Tra
-ksi
kvantiiliksi
kvantiileiksi
Ess
-na
kvantiilina
kvantiileina
Abe
-tta
kvantiilitta
kvantiileitta
Com
-ne
-
kvantiileine
Ins
-in
-
kvantiilein
| quantilic | |
| quantum |
-ni
-si
-nsa (singular)
Singular |
Plural |
Singular |
Plural |
Singular |
Plural |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nom |
- |
kvantiili |
kvantiili |
kvantiili |
kvantiili |
kvantiili |
kvantiili |
Par |
-ta |
kvantiilia |
kvantiileja |
kvantiilia |
kvantiileja |
kvantiilia |
kvantiileja |
Gen |
-n |
kvantiili |
kvantiilie |
kvantiili |
kvantiilie |
kvantiili |
kvantiilie |
Ill |
mihin |
kvantiilii |
kvantiileihi |
kvantiilii |
kvantiileihi |
kvantiilii |
kvantiileihi |
Ine |
-ssa |
kvantiilissa |
kvantiileissa |
kvantiilissa |
kvantiileissa |
kvantiilissa |
kvantiileissa |
Ela |
-sta |
kvantiilista |
kvantiileista |
kvantiilista |
kvantiileista |
kvantiilista |
kvantiileista |
All |
-lle |
kvantiilille |
kvantiileille |
kvantiilille |
kvantiileille |
kvantiilille |
kvantiileille |
Ade |
-lla |
kvantiililla |
kvantiileilla |
kvantiililla |
kvantiileilla |
kvantiililla |
kvantiileilla |
Abl |
-lta |
kvantiililta |
kvantiileilta |
kvantiililta |
kvantiileilta |
kvantiililta |
kvantiileilta |
Tra |
-ksi |
kvantiilikse |
kvantiileikse |
kvantiilikse |
kvantiileikse |
kvantiilikse |
kvantiileikse |
Ess |
-na |
kvantiilina |
kvantiileina |
kvantiilina |
kvantiileina |
kvantiilina |
kvantiileina |
Abe |
-tta |
kvantiilitta |
kvantiileitta |
kvantiilitta |
kvantiileitta |
kvantiilitta |
kvantiileitta |
Com |
-ne |
- |
kvantiileine |
- |
kvantiileine |
- |
kvantiileine |
Singular
Plural
Nom
-
kvantiili
kvantiili
kvantiili
kvantiili
kvantiili
kvantiili
Par
-ta
kvantiilia
kvantiilia
kvantiilia
kvantiileja
kvantiileja
kvantiileja
Gen
-n
kvantiili
kvantiili
kvantiili
kvantiilie
kvantiilie
kvantiilie
Ill
mihin
kvantiilii
kvantiilii
kvantiilii
kvantiileihi
kvantiileihi
kvantiileihi
Ine
-ssa
kvantiilissa
kvantiilissa
kvantiilissa
kvantiileissa
kvantiileissa
kvantiileissa
Ela
-sta
kvantiilista
kvantiilista
kvantiilista
kvantiileista
kvantiileista
kvantiileista
All
-lle
kvantiilille
kvantiilille
kvantiilille
kvantiileille
kvantiileille
kvantiileille
Ade
-lla
kvantiililla
kvantiililla
kvantiililla
kvantiileilla
kvantiileilla
kvantiileilla
Abl
-lta
kvantiililta
kvantiililta
kvantiililta
kvantiileilta
kvantiileilta
kvantiileilta
Tra
-ksi
kvantiilikse
kvantiilikse
kvantiilikse
kvantiileikse
kvantiileikse
kvantiileikse
Ess
-na
kvantiilina
kvantiilina
kvantiilina
kvantiileina
kvantiileina
kvantiileina
Abe
-tta
kvantiilitta
kvantiilitta
kvantiilitta
kvantiileitta
kvantiileitta
kvantiileitta
Com
-ne
-
-
-
kvantiileine
kvantiileine
kvantiileine
-mme
-nne
-nsa (plural)
Singular |
Plural |
Singular |
Plural |
Singular |
Plural |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nom |
- |
kvantiili |
kvantiili |
kvantiili |
kvantiili |
kvantiili |
kvantiili |
Par |
-ta |
kvantiilia |
kvantiileja |
kvantiilia |
kvantiileja |
kvantiilia |
kvantiileja |
Gen |
-n |
kvantiili |
kvantiilie |
kvantiili |
kvantiilie |
kvantiili |
kvantiilie |
Ill |
mihin |
kvantiilii |
kvantiileihi |
kvantiilii |
kvantiileihi |
kvantiilii |
kvantiileihi |
Ine |
-ssa |
kvantiilissa |
kvantiileissa |
kvantiilissa |
kvantiileissa |
kvantiilissa |
kvantiileissa |
Ela |
-sta |
kvantiilista |
kvantiileista |
kvantiilista |
kvantiileista |
kvantiilista |
kvantiileista |
All |
-lle |
kvantiilille |
kvantiileille |
kvantiilille |
kvantiileille |
kvantiilille |
kvantiileille |
Ade |
-lla |
kvantiililla |
kvantiileilla |
kvantiililla |
kvantiileilla |
kvantiililla |
kvantiileilla |
Abl |
-lta |
kvantiililta |
kvantiileilta |
kvantiililta |
kvantiileilta |
kvantiililta |
kvantiileilta |
Tra |
-ksi |
kvantiilikse |
kvantiileikse |
kvantiilikse |
kvantiileikse |
kvantiilikse |
kvantiileikse |
Ess |
-na |
kvantiilina |
kvantiileina |
kvantiilina |
kvantiileina |
kvantiilina |
kvantiileina |
Abe |
-tta |
kvantiilitta |
kvantiileitta |
kvantiilitta |
kvantiileitta |
kvantiilitta |
kvantiileitta |
Com |
-ne |
- |
kvantiileine |
- |
kvantiileine |
- |
kvantiileine |
Singular
Plural
Nom
-
kvantiili
kvantiili
kvantiili
kvantiili
kvantiili
kvantiili
Par
-ta
kvantiilia
kvantiilia
kvantiilia
kvantiileja
kvantiileja
kvantiileja
Gen
-n
kvantiili
kvantiili
kvantiili
kvantiilie
kvantiilie
kvantiilie
Ill
mihin
kvantiilii
kvantiilii
kvantiilii
kvantiileihi
kvantiileihi
kvantiileihi
Ine
-ssa
kvantiilissa
kvantiilissa
kvantiilissa
kvantiileissa
kvantiileissa
kvantiileissa
Ela
-sta
kvantiilista
kvantiilista
kvantiilista
kvantiileista
kvantiileista
kvantiileista
All
-lle
kvantiilille
kvantiilille
kvantiilille
kvantiileille
kvantiileille
kvantiileille
Ade
-lla
kvantiililla
kvantiililla
kvantiililla
kvantiileilla
kvantiileilla
kvantiileilla
Abl
-lta
kvantiililta
kvantiililta
kvantiililta
kvantiileilta
kvantiileilta
kvantiileilta
Tra
-ksi
kvantiilikse
kvantiilikse
kvantiilikse
kvantiileikse
kvantiileikse
kvantiileikse
Ess
-na
kvantiilina
kvantiilina
kvantiilina
kvantiileina
kvantiileina
kvantiileina
Abe
-tta
kvantiilitta
kvantiilitta
kvantiilitta
kvantiileitta
kvantiileitta
kvantiileitta
Com
-ne
-
-
-
kvantiileine
kvantiileine
kvantiileine
Singular |
Plural |
||
|---|---|---|---|
Nom |
- |
puu |
puut |
Par |
-ta |
puuta |
puita |
Gen |
-n |
puun |
puitten / puiden |
Ill |
mihin |
puuhun |
puihin |
Ine |
-ssa |
puussa |
puissa |
Ela |
-sta |
puusta |
puista |
All |
-lle |
puulle |
puille |
Ade |
-lla |
puulla |
puilla |
Abl |
-lta |
puulta |
puilta |
Tra |
-ksi |
puuksi |
puiksi |
Ess |
-na |
puuna |
puina |
Abe |
-tta |
puutta |
puitta |
Com |
-ne |
- |
puine |
Ins |
-in |
- |
puin |
Singular
Plural
Nom
-
puu
puut
Par
-ta
puuta
puita
Gen
-n
puun
puitten / puiden
Ill
mihin
puuhun
puihin
Ine
-ssa
puussa
puissa
Ela
-sta
puusta
puista
All
-lle
puulle
puille
Ade
-lla
puulla
puilla
Abl
-lta
puulta
puilta
Tra
-ksi
puuksi
puiksi
Ess
-na
puuna
puina
Abe
-tta
puutta
puitta
Com
-ne
-
puine
Ins
-in
-
puin
| wood | puu, puut, puulaji, metsä, polttopuut, puumaila |
| tree | puu |
| timber | puu, puutavara, puut, metsä, hirsi, puusto |
| wooden |
-ni
-si
-nsa (singular)
Singular |
Plural |
Singular |
Plural |
Singular |
Plural |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nom |
- |
puu |
puu |
puu |
puu |
puu |
puu |
Par |
-ta |
puuta |
puita |
puuta |
puita |
puuta |
puita |
Gen |
-n |
puu |
puitte |
puu |
puitte |
puu |
puitte |
Ill |
mihin |
puuhu |
puihi |
puuhu |
puihi |
puuhu |
puihi |
Ine |
-ssa |
puussa |
puissa |
puussa |
puissa |
puussa |
puissa |
Ela |
-sta |
puusta |
puista |
puusta |
puista |
puusta |
puista |
All |
-lle |
puulle |
puille |
puulle |
puille |
puulle |
puille |
Ade |
-lla |
puulla |
puilla |
puulla |
puilla |
puulla |
puilla |
Abl |
-lta |
puulta |
puilta |
puulta |
puilta |
puulta |
puilta |
Tra |
-ksi |
puukse |
puikse |
puukse |
puikse |
puukse |
puikse |
Ess |
-na |
puuna |
puina |
puuna |
puina |
puuna |
puina |
Abe |
-tta |
puutta |
puitta |
puutta |
puitta |
puutta |
puitta |
Com |
-ne |
- |
puine |
- |
puine |
- |
puine |
Singular
Plural
Nom
-
puu
puu
puu
puu
puu
puu
Par
-ta
puuta
puuta
puuta
puita
puita
puita
Gen
-n
puu
puu
puu
puitte
puitte
puitte
Ill
mihin
puuhu
puuhu
puuhu
puihi
puihi
puihi
Ine
-ssa
puussa
puussa
puussa
puissa
puissa
puissa
Ela
-sta
puusta
puusta
puusta
puista
puista
puista
All
-lle
puulle
puulle
puulle
puille
puille
puille
Ade
-lla
puulla
puulla
puulla
puilla
puilla
puilla
Abl
-lta
puulta
puulta
puulta
puilta
puilta
puilta
Tra
-ksi
puukse
puukse
puukse
puikse
puikse
puikse
Ess
-na
puuna
puuna
puuna
puina
puina
puina
Abe
-tta
puutta
puutta
puutta
puitta
puitta
puitta
Com
-ne
-
-
-
puine
puine
puine
-mme
-nne
-nsa (plural)
Singular |
Plural |
Singular |
Plural |
Singular |
Plural |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nom |
- |
puu |
puu |
puu |
puu |
puu |
puu |
Par |
-ta |
puuta |
puita |
puuta |
puita |
puuta |
puita |
Gen |
-n |
puu |
puitte |
puu |
puitte |
puu |
puitte |
Ill |
mihin |
puuhu |
puihi |
puuhu |
puihi |
puuhu |
puihi |
Ine |
-ssa |
puussa |
puissa |
puussa |
puissa |
puussa |
puissa |
Ela |
-sta |
puusta |
puista |
puusta |
puista |
puusta |
puista |
All |
-lle |
puulle |
puille |
puulle |
puille |
puulle |
puille |
Ade |
-lla |
puulla |
puilla |
puulla |
puilla |
puulla |
puilla |
Abl |
-lta |
puulta |
puilta |
puulta |
puilta |
puulta |
puilta |
Tra |
-ksi |
puukse |
puikse |
puukse |
puikse |
puukse |
puikse |
Ess |
-na |
puuna |
puina |
puuna |
puina |
puuna |
puina |
Abe |
-tta |
puutta |
puitta |
puutta |
puitta |
puutta |
puitta |
Com |
-ne |
- |
puine |
- |
puine |
- |
puine |
Singular
Plural
Nom
-
puu
puu
puu
puu
puu
puu
Par
-ta
puuta
puuta
puuta
puita
puita
puita
Gen
-n
puu
puu
puu
puitte
puitte
puitte
Ill
mihin
puuhu
puuhu
puuhu
puihi
puihi
puihi
Ine
-ssa
puussa
puussa
puussa
puissa
puissa
puissa
Ela
-sta
puusta
puusta
puusta
puista
puista
puista
All
-lle
puulle
puulle
puulle
puille
puille
puille
Ade
-lla
puulla
puulla
puulla
puilla
puilla
puilla
Abl
-lta
puulta
puulta
puulta
puilta
puilta
puilta
Tra
-ksi
puukse
puukse
puukse
puikse
puikse
puikse
Ess
-na
puuna
puuna
puuna
puina
puina
puina
Abe
-tta
puutta
puutta
puutta
puitta
puitta
puitta
Com
-ne
-
-
-
puine
puine
puine
Contact
Copyright 2019-2024, kieli.net