logo Eng Translation language: Arabic English French German Persian Russian Somali Spanish Log In
logo Log In

Choose translation language

english Right arrow

Language

Contact

envelope contact@kieli.net
  • Social Instagram
  • Social Facebook
Float menu

Language

Close menu
Press / to search

gamma, noun

Word analysis
gammafotonin

gammafotonin

gamma

Noun, Singular Nominative

+ fotoni

Noun, Singular Genitive

Report an issue

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

gamma

gammat

Par

-ta

gammaa

gammoja

Gen

-n

gamman

gammojen

Ill

mihin

gammaan

gammoihin

Ine

-ssa

gammassa

gammoissa

Ela

-sta

gammasta

gammoista

All

-lle

gammalle

gammoille

Ade

-lla

gammalla

gammoilla

Abl

-lta

gammalta

gammoilta

Tra

-ksi

gammaksi

gammoiksi

Ess

-na

gammana

gammoina

Abe

-tta

gammatta

gammoitta

Com

-ne

-

gammoine

Ins

-in

-

gammoin

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

gamma

gammat

Par

-ta

gammaa

gammoja

Gen

-n

gamman

gammojen

Ill

mihin

gammaan

gammoihin

Ine

-ssa

gammassa

gammoissa

Ela

-sta

gammasta

gammoista

All

-lle

gammalle

gammoille

Ade

-lla

gammalla

gammoilla

Abl

-lta

gammalta

gammoilta

Tra

-ksi

gammaksi

gammoiksi

Ess

-na

gammana

gammoina

Abe

-tta

gammatta

gammoitta

Com

-ne

-

gammoine

Ins

-in

-

gammoin

gamma gamma
Show more arrow right
OpenSubtitles2018.v3; EuroParl2021; not-set; KDE40.1; Europarl; oj4; Tatoeba Gamma Xil. Gamma Xi! Gammans-syhalotriini. Gamma -cyhalothrin. IYXs-kamera, gamma. IYX — Camera, scintillation ( gamma). Gamma γ on pyyntimäärä. Gamma γ is the harvest rate. Aseta gammans-arvon säätö. Set here the gamma adjustment of the image. Vega sektori, gamma alue. Vega sector, gamma quadrant. Kirkkaus kontrasti gamma. Brightness/Contrast/ Gamma. Gamma säteily voi olla haitallista terveydelle. Gamma radiation can be harmful to health. Gammans-interferonitestiä varten. For a gamma -interferon test. Gamma säteiden avulla voidaan tuhota syöpäsoluja. Cancer cells can be destroyed with the help of gamma rays. Show more arrow right

Wiktionary

gamma (letter in Greek alphabet) - gamma (Euler–Mascheroni constant) - gamma (unit of magnetic flux density) - (slang) fantasy (recreational drug gamma-hydroxybutyric acid) gammahydroksivoihappo Show more arrow right gammafunktiogammaglobuliinigammahydroksivoihappogammakorjausgammasädegammasäteilygammayökkönen Show more arrow right From Ancient Greek γάμμα (gámma). Show more arrow right

Wikipedia

Gamma Gamma /ˈɡæmə/ (uppercase Γ, lowercase γ; Greek: γάμμα gámma) is the third letter of the Greek alphabet. In the system of Greek numerals it has a value of 3. In Ancient Greek, the letter gamma represented a voiced velar stop /ɡ/. Show more arrow right

-ni

-si

-nsa (singular)

Singular

Plural

Singular

Plural

Singular

Plural

Nom

-

gammani

gammani

gammasi

gammasi

gammansa

gammansa

Par

-ta

gammaani

gammojani

gammaasi

gammojasi

gammaansa / gammaaan

gammojansa / gammojaan

Gen

-n

gammani

gammojeni

gammasi

gammojesi

gammansa

gammojensa

Ill

mihin

gammaani

gammoihini

gammaasi

gammoihisi

gammaansa

gammoihinsa

Ine

-ssa

gammassani

gammoissani

gammassasi

gammoissasi

gammassansa / gammassaan

gammoissansa / gammoissaan

Ela

-sta

gammastani

gammoistani

gammastasi

gammoistasi

gammastansa / gammastaan

gammoistansa / gammoistaan

All

-lle

gammalleni

gammoilleni

gammallesi

gammoillesi

gammallensa / gammalleen

gammoillensa / gammoillean

Ade

-lla

gammallani

gammoillani

gammallasi

gammoillasi

gammallansa / gammallaan

gammoillansa / gammoillaan

Abl

-lta

gammaltani

gammoiltani

gammaltasi

gammoiltasi

gammaltansa / gammaltaan

gammoiltansa / gammoiltaan

Tra

-ksi

gammakseni

gammoikseni

gammaksesi

gammoiksesi

gammaksensa / gammakseen

gammoiksensa / gammoikseen

Ess

-na

gammanani

gammoinani

gammanasi

gammoinasi

gammanansa / gammanaan

gammoinansa / gammoinaan

Abe

-tta

gammattani

gammoittani

gammattasi

gammoittasi

gammattansa / gammattaan

gammoittansa / gammoittaan

Com

-ne

-

gammoineni

-

gammoinesi

-

gammoinensa / gammoineen

Singular

Plural

Nom

-

gammani

gammasi

gammansa

gammani

gammasi

gammansa

Par

-ta

gammaani

gammaasi

gammaansa / gammaaan

gammojani

gammojasi

gammojansa / gammojaan

Gen

-n

gammani

gammasi

gammansa

gammojeni

gammojesi

gammojensa

Ill

mihin

gammaani

gammaasi

gammaansa

gammoihini

gammoihisi

gammoihinsa

Ine

-ssa

gammassani

gammassasi

gammassansa / gammassaan

gammoissani

gammoissasi

gammoissansa / gammoissaan

Ela

-sta

gammastani

gammastasi

gammastansa / gammastaan

gammoistani

gammoistasi

gammoistansa / gammoistaan

All

-lle

gammalleni

gammallesi

gammallensa / gammalleen

gammoilleni

gammoillesi

gammoillensa / gammoillean

Ade

-lla

gammallani

gammallasi

gammallansa / gammallaan

gammoillani

gammoillasi

gammoillansa / gammoillaan

Abl

-lta

gammaltani

gammaltasi

gammaltansa / gammaltaan

gammoiltani

gammoiltasi

gammoiltansa / gammoiltaan

Tra

-ksi

gammakseni

gammaksesi

gammaksensa / gammakseen

gammoikseni

gammoiksesi

gammoiksensa / gammoikseen

Ess

-na

gammanani

gammanasi

gammanansa / gammanaan

gammoinani

gammoinasi

gammoinansa / gammoinaan

Abe

-tta

gammattani

gammattasi

gammattansa / gammattaan

gammoittani

gammoittasi

gammoittansa / gammoittaan

Com

-ne

-

-

-

gammoineni

gammoinesi

gammoinensa / gammoineen

-mme

-nne

-nsa (plural)

Singular

Plural

Singular

Plural

Singular

Plural

Nom

-

gammamme

gammamme

gammanne

gammanne

gammansa

gammansa

Par

-ta

gammaamme

gammojamme

gammaanne

gammojanne

gammaansa / gammaaan

gammojansa / gammojaan

Gen

-n

gammamme

gammojemme

gammanne

gammojenne

gammansa

gammojensa

Ill

mihin

gammaamme

gammoihimme

gammaanne

gammoihinne

gammaansa

gammoihinsa

Ine

-ssa

gammassamme

gammoissamme

gammassanne

gammoissanne

gammassansa / gammassaan

gammoissansa / gammoissaan

Ela

-sta

gammastamme

gammoistamme

gammastanne

gammoistanne

gammastansa / gammastaan

gammoistansa / gammoistaan

All

-lle

gammallemme

gammoillemme

gammallenne

gammoillenne

gammallensa / gammalleen

gammoillensa / gammoillean

Ade

-lla

gammallamme

gammoillamme

gammallanne

gammoillanne

gammallansa / gammallaan

gammoillansa / gammoillaan

Abl

-lta

gammaltamme

gammoiltamme

gammaltanne

gammoiltanne

gammaltansa / gammaltaan

gammoiltansa / gammoiltaan

Tra

-ksi

gammaksemme

gammoiksemme

gammaksenne

gammoiksenne

gammaksensa / gammakseen

gammoiksensa / gammoikseen

Ess

-na

gammanamme

gammoinamme

gammananne

gammoinanne

gammanansa / gammanaan

gammoinansa / gammoinaan

Abe

-tta

gammattamme

gammoittamme

gammattanne

gammoittanne

gammattansa / gammattaan

gammoittansa / gammoittaan

Com

-ne

-

gammoinemme

-

gammoinenne

-

gammoinensa / gammoineen

Singular

Plural

Nom

-

gammamme

gammanne

gammansa

gammamme

gammanne

gammansa

Par

-ta

gammaamme

gammaanne

gammaansa / gammaaan

gammojamme

gammojanne

gammojansa / gammojaan

Gen

-n

gammamme

gammanne

gammansa

gammojemme

gammojenne

gammojensa

Ill

mihin

gammaamme

gammaanne

gammaansa

gammoihimme

gammoihinne

gammoihinsa

Ine

-ssa

gammassamme

gammassanne

gammassansa / gammassaan

gammoissamme

gammoissanne

gammoissansa / gammoissaan

Ela

-sta

gammastamme

gammastanne

gammastansa / gammastaan

gammoistamme

gammoistanne

gammoistansa / gammoistaan

All

-lle

gammallemme

gammallenne

gammallensa / gammalleen

gammoillemme

gammoillenne

gammoillensa / gammoillean

Ade

-lla

gammallamme

gammallanne

gammallansa / gammallaan

gammoillamme

gammoillanne

gammoillansa / gammoillaan

Abl

-lta

gammaltamme

gammaltanne

gammaltansa / gammaltaan

gammoiltamme

gammoiltanne

gammoiltansa / gammoiltaan

Tra

-ksi

gammaksemme

gammaksenne

gammaksensa / gammakseen

gammoiksemme

gammoiksenne

gammoiksensa / gammoikseen

Ess

-na

gammanamme

gammananne

gammanansa / gammanaan

gammoinamme

gammoinanne

gammoinansa / gammoinaan

Abe

-tta

gammattamme

gammattanne

gammattansa / gammattaan

gammoittamme

gammoittanne

gammoittansa / gammoittaan

Com

-ne

-

-

-

gammoinemme

gammoinenne

gammoinensa / gammoineen

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

fotoni

fotonit

Par

-ta

fotonia

fotoneita / fotoneja

Gen

-n

fotonin

fotoneitten / fotoneiden / fotonien

Ill

mihin

fotoniin

fotoneihin

Ine

-ssa

fotonissa

fotoneissa

Ela

-sta

fotonista

fotoneista

All

-lle

fotonille

fotoneille

Ade

-lla

fotonilla

fotoneilla

Abl

-lta

fotonilta

fotoneilta

Tra

-ksi

fotoniksi

fotoneiksi

Ess

-na

fotonina

fotoneina

Abe

-tta

fotonitta

fotoneitta

Com

-ne

-

fotoneine

Ins

-in

-

fotonein

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

fotoni

fotonit

Par

-ta

fotonia

fotoneita / fotoneja

Gen

-n

fotonin

fotoneitten / fotoneiden / fotonien

Ill

mihin

fotoniin

fotoneihin

Ine

-ssa

fotonissa

fotoneissa

Ela

-sta

fotonista

fotoneista

All

-lle

fotonille

fotoneille

Ade

-lla

fotonilla

fotoneilla

Abl

-lta

fotonilta

fotoneilta

Tra

-ksi

fotoniksi

fotoneiksi

Ess

-na

fotonina

fotoneina

Abe

-tta

fotonitta

fotoneitta

Com

-ne

-

fotoneine

Ins

-in

-

fotonein

photon fotoni, valokvantti
Show more arrow right
OpenSubtitles2018.v3; WikiMatrix Fotoni ei tunne muuta nopeutta. Emme ole löytäneet muuta yhtä nopeaa ilmiötä. A photon never knows any other speed, and we've not found another phenomenon that accelerates from zero to top speed instantaneously. Oleta, että fotonien lepopituus... Assume the relaxation length of photons... Toisessa fotonissa on enemmän energiaa. One photon bursts with more energy than the other. Fotonit kimpoavat seinistä takaisin diodiin. The photons bounce off walls, all the way back to that diode. Triljoonat fotonit osuvat Maahan joka sekunti. Trillions of photons hit the earth every second,. Fotonilla on fotino ja elektronilla selektroni. So, the photon requires a photino, the electron a selectron. Kun tiheys pienenee mitä lähemmäs auringon pintaa fotoni pääsees-niin matka käy helpommaksi ja törmäilemistä on vähemmän. As the density decreases as you get further up in the Sun, it become easier and collusions and interactions are less. Näkyvän valon fotonin energia on noin 1, 5ns-3, 1 eV. For example, the photon energy of visible light is about 1.8 to 3.1 eV. Nuo fotonit ovat ainoa asia, joka pitää sinut kasassa. Those photons are the only thing keeping you together. Sain yhden fotonin kulkemaan normaalia valoa hitaammin. I made one photon of light travel slower than the speed of normal light. Show more arrow right

Wiktionary

(physics) photon Show more arrow right valohiukkanen Show more arrow right From English photon. Show more arrow right

Wikipedia

Photon The photon (Greek: φῶς, phōs, light) is a type of elementary particle. It is the quantum of the electromagnetic field including electromagnetic radiation such as light and radio waves, and the force carrier for the electromagnetic force. Photons are massless,[a] so they always move at the speed of light in vacuum, 299792458 m/s (or about 186,282 mi/s). Show more arrow right

-ni

-si

-nsa (singular)

Singular

Plural

Singular

Plural

Singular

Plural

Nom

-

fotonini

fotonini

fotonisi

fotonisi

fotoninsa

fotoninsa

Par

-ta

fotoniani

fotoneitani / fotonejani

fotoniasi

fotoneitasi / fotonejasi

fotoniansa / fotoniaan

fotoneitansa / fotoneitaan / fotonejansa / fotonejaan

Gen

-n

fotonini

fotoneitteni / fotoneideni / fotonieni

fotonisi

fotoneittesi / fotoneidesi / fotoniesi

fotoninsa

fotoneittensa / fotoneidensa / fotoniensa

Ill

mihin

fotoniini

fotoneihini

fotoniisi

fotoneihisi

fotoniinsa

fotoneihinsa

Ine

-ssa

fotonissani

fotoneissani

fotonissasi

fotoneissasi

fotonissansa / fotonissaan

fotoneissansa / fotoneissaan

Ela

-sta

fotonistani

fotoneistani

fotonistasi

fotoneistasi

fotonistansa / fotonistaan

fotoneistansa / fotoneistaan

All

-lle

fotonilleni

fotoneilleni

fotonillesi

fotoneillesi

fotonillensa / fotonilleen

fotoneillensa / fotoneillean

Ade

-lla

fotonillani

fotoneillani

fotonillasi

fotoneillasi

fotonillansa / fotonillaan

fotoneillansa / fotoneillaan

Abl

-lta

fotoniltani

fotoneiltani

fotoniltasi

fotoneiltasi

fotoniltansa / fotoniltaan

fotoneiltansa / fotoneiltaan

Tra

-ksi

fotonikseni

fotoneikseni

fotoniksesi

fotoneiksesi

fotoniksensa / fotonikseen

fotoneiksensa / fotoneikseen

Ess

-na

fotoninani

fotoneinani

fotoninasi

fotoneinasi

fotoninansa / fotoninaan

fotoneinansa / fotoneinaan

Abe

-tta

fotonittani

fotoneittani

fotonittasi

fotoneittasi

fotonittansa / fotonittaan

fotoneittansa / fotoneittaan

Com

-ne

-

fotoneineni

-

fotoneinesi

-

fotoneinensa / fotoneineen

Singular

Plural

Nom

-

fotonini

fotonisi

fotoninsa

fotonini

fotonisi

fotoninsa

Par

-ta

fotoniani

fotoniasi

fotoniansa / fotoniaan

fotoneitani / fotonejani

fotoneitasi / fotonejasi

fotoneitansa / fotoneitaan / fotonejansa / fotonejaan

Gen

-n

fotonini

fotonisi

fotoninsa

fotoneitteni / fotoneideni / fotonieni

fotoneittesi / fotoneidesi / fotoniesi

fotoneittensa / fotoneidensa / fotoniensa

Ill

mihin

fotoniini

fotoniisi

fotoniinsa

fotoneihini

fotoneihisi

fotoneihinsa

Ine

-ssa

fotonissani

fotonissasi

fotonissansa / fotonissaan

fotoneissani

fotoneissasi

fotoneissansa / fotoneissaan

Ela

-sta

fotonistani

fotonistasi

fotonistansa / fotonistaan

fotoneistani

fotoneistasi

fotoneistansa / fotoneistaan

All

-lle

fotonilleni

fotonillesi

fotonillensa / fotonilleen

fotoneilleni

fotoneillesi

fotoneillensa / fotoneillean

Ade

-lla

fotonillani

fotonillasi

fotonillansa / fotonillaan

fotoneillani

fotoneillasi

fotoneillansa / fotoneillaan

Abl

-lta

fotoniltani

fotoniltasi

fotoniltansa / fotoniltaan

fotoneiltani

fotoneiltasi

fotoneiltansa / fotoneiltaan

Tra

-ksi

fotonikseni

fotoniksesi

fotoniksensa / fotonikseen

fotoneikseni

fotoneiksesi

fotoneiksensa / fotoneikseen

Ess

-na

fotoninani

fotoninasi

fotoninansa / fotoninaan

fotoneinani

fotoneinasi

fotoneinansa / fotoneinaan

Abe

-tta

fotonittani

fotonittasi

fotonittansa / fotonittaan

fotoneittani

fotoneittasi

fotoneittansa / fotoneittaan

Com

-ne

-

-

-

fotoneineni

fotoneinesi

fotoneinensa / fotoneineen

-mme

-nne

-nsa (plural)

Singular

Plural

Singular

Plural

Singular

Plural

Nom

-

fotonimme

fotonimme

fotoninne

fotoninne

fotoninsa

fotoninsa

Par

-ta

fotoniamme

fotoneitamme / fotonejamme

fotonianne

fotoneitanne / fotonejanne

fotoniansa / fotoniaan

fotoneitansa / fotoneitaan / fotonejansa / fotonejaan

Gen

-n

fotonimme

fotoneittemme / fotoneidemme / fotoniemme

fotoninne

fotoneittenne / fotoneidenne / fotonienne

fotoninsa

fotoneittensa / fotoneidensa / fotoniensa

Ill

mihin

fotoniimme

fotoneihimme

fotoniinne

fotoneihinne

fotoniinsa

fotoneihinsa

Ine

-ssa

fotonissamme

fotoneissamme

fotonissanne

fotoneissanne

fotonissansa / fotonissaan

fotoneissansa / fotoneissaan

Ela

-sta

fotonistamme

fotoneistamme

fotonistanne

fotoneistanne

fotonistansa / fotonistaan

fotoneistansa / fotoneistaan

All

-lle

fotonillemme

fotoneillemme

fotonillenne

fotoneillenne

fotonillensa / fotonilleen

fotoneillensa / fotoneillean

Ade

-lla

fotonillamme

fotoneillamme

fotonillanne

fotoneillanne

fotonillansa / fotonillaan

fotoneillansa / fotoneillaan

Abl

-lta

fotoniltamme

fotoneiltamme

fotoniltanne

fotoneiltanne

fotoniltansa / fotoniltaan

fotoneiltansa / fotoneiltaan

Tra

-ksi

fotoniksemme

fotoneiksemme

fotoniksenne

fotoneiksenne

fotoniksensa / fotonikseen

fotoneiksensa / fotoneikseen

Ess

-na

fotoninamme

fotoneinamme

fotoninanne

fotoneinanne

fotoninansa / fotoninaan

fotoneinansa / fotoneinaan

Abe

-tta

fotonittamme

fotoneittamme

fotonittanne

fotoneittanne

fotonittansa / fotonittaan

fotoneittansa / fotoneittaan

Com

-ne

-

fotoneinemme

-

fotoneinenne

-

fotoneinensa / fotoneineen

Singular

Plural

Nom

-

fotonimme

fotoninne

fotoninsa

fotonimme

fotoninne

fotoninsa

Par

-ta

fotoniamme

fotonianne

fotoniansa / fotoniaan

fotoneitamme / fotonejamme

fotoneitanne / fotonejanne

fotoneitansa / fotoneitaan / fotonejansa / fotonejaan

Gen

-n

fotonimme

fotoninne

fotoninsa

fotoneittemme / fotoneidemme / fotoniemme

fotoneittenne / fotoneidenne / fotonienne

fotoneittensa / fotoneidensa / fotoniensa

Ill

mihin

fotoniimme

fotoniinne

fotoniinsa

fotoneihimme

fotoneihinne

fotoneihinsa

Ine

-ssa

fotonissamme

fotonissanne

fotonissansa / fotonissaan

fotoneissamme

fotoneissanne

fotoneissansa / fotoneissaan

Ela

-sta

fotonistamme

fotonistanne

fotonistansa / fotonistaan

fotoneistamme

fotoneistanne

fotoneistansa / fotoneistaan

All

-lle

fotonillemme

fotonillenne

fotonillensa / fotonilleen

fotoneillemme

fotoneillenne

fotoneillensa / fotoneillean

Ade

-lla

fotonillamme

fotonillanne

fotonillansa / fotonillaan

fotoneillamme

fotoneillanne

fotoneillansa / fotoneillaan

Abl

-lta

fotoniltamme

fotoniltanne

fotoniltansa / fotoniltaan

fotoneiltamme

fotoneiltanne

fotoneiltansa / fotoneiltaan

Tra

-ksi

fotoniksemme

fotoniksenne

fotoniksensa / fotonikseen

fotoneiksemme

fotoneiksenne

fotoneiksensa / fotoneikseen

Ess

-na

fotoninamme

fotoninanne

fotoninansa / fotoninaan

fotoneinamme

fotoneinanne

fotoneinansa / fotoneinaan

Abe

-tta

fotonittamme

fotonittanne

fotonittansa / fotonittaan

fotoneittamme

fotoneittanne

fotoneittansa / fotoneittaan

Com

-ne

-

-

-

fotoneinemme

fotoneinenne

fotoneinensa / fotoneineen

Create new exercises Report an issue Exercises Solved!

Singular

Plural

Nom

-

gamma

gammat

Par

-ta

Solve

Gen

-n

gamman

Solve

Ill

mihin

gammaan

Solve

Ine

-ssa

gammoissa

Solve

Ela

-sta

gammasta

gammoista

All

-lle

gammalle

Solve

Ade

-lla

gammalla

gammoilla

Abl

-lta

gammalta

gammoilta

Tra

-ksi

gammoiksi

Solve

Ess

-na

gammana

gammoina

Abe

-tta

gammatta

gammoitta

Com

-ne

-

gammoine

Ins

-in

-

gammoin

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

gamma

gammat

Par

-ta

Gen

-n

gamman

Ill

mihin

gammaan

Ine

-ssa

gammoissa

Ela

-sta

gammasta

gammoista

All

-lle

gammalle

Ade

-lla

gammalla

gammoilla

Abl

-lta

gammalta

gammoilta

Tra

-ksi

gammoiksi

Ess

-na

gammana

gammoina

Abe

-tta

gammatta

gammoitta

Com

-ne

-

gammoine

Ins

-in

-

gammoin

Singular

Plural

Nom

-

fotoni

fotonit

Par

-ta

Solve

Gen

-n

fotonin

Solve

Ill

mihin

fotoniin

Solve

Ine

-ssa

fotoneissa

Solve

Ela

-sta

fotonista

fotoneista

All

-lle

fotonille

Solve

Ade

-lla

fotonilla

fotoneilla

Abl

-lta

fotonilta

fotoneilta

Tra

-ksi

fotoneiksi

Solve

Ess

-na

fotonina

fotoneina

Abe

-tta

fotonitta

fotoneitta

Com

-ne

-

fotoneine

Ins

-in

-

fotonein

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

fotoni

fotonit

Par

-ta

Gen

-n

fotonin

Ill

mihin

fotoniin

Ine

-ssa

fotoneissa

Ela

-sta

fotonista

fotoneista

All

-lle

fotonille

Ade

-lla

fotonilla

fotoneilla

Abl

-lta

fotonilta

fotoneilta

Tra

-ksi

fotoneiksi

Ess

-na

fotonina

fotoneina

Abe

-tta

fotonitta

fotoneitta

Com

-ne

-

fotoneine

Ins

-in

-

fotonein

close modal Press Esc to close
Source:
Report an issue
close modal
If you wish to receive updates on this issue:
SuccessIssue reported! Report
logo
  • Social Instagram
  • Social Facebook

Contact

envelope contact@kieli.net

Copyright 2019-2024, kieli.net

We value your privacy
Kieli.net uses cookies to enhance the browsing experience, serve personalized content, and analyze traffic. To learn more, please refer to the Cookie policy. By clicking "Accept" you consent to Kieli.net's use of cookies. Accept