logo Eng Translation language: Arabic English French German Persian Russian Somali Spanish Log In
logo Log In

Choose translation language

english Right arrow

Language

Contact

envelope contact@kieli.net
  • Social Instagram
  • Social Facebook
Float menu

Language

Close menu
Press / to search

hiiva, noun

Word analysis
hiivamuusia

hiivamuusia

hiiva

Noun, Singular Nominative

+ muusi

Noun, Singular Partitive

hiiva

Noun, Singular Nominative

+ muusa

Noun, Plural Partitive

Report an issue

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

hiiva

hiivat

Par

-ta

hiivaa

hiivoja

Gen

-n

hiivan

hiivojen

Ill

mihin

hiivaan

hiivoihin

Ine

-ssa

hiivassa

hiivoissa

Ela

-sta

hiivasta

hiivoista

All

-lle

hiivalle

hiivoille

Ade

-lla

hiivalla

hiivoilla

Abl

-lta

hiivalta

hiivoilta

Tra

-ksi

hiivaksi

hiivoiksi

Ess

-na

hiivana

hiivoina

Abe

-tta

hiivatta

hiivoitta

Com

-ne

-

hiivoine

Ins

-in

-

hiivoin

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

hiiva

hiivat

Par

-ta

hiivaa

hiivoja

Gen

-n

hiivan

hiivojen

Ill

mihin

hiivaan

hiivoihin

Ine

-ssa

hiivassa

hiivoissa

Ela

-sta

hiivasta

hiivoista

All

-lle

hiivalle

hiivoille

Ade

-lla

hiivalla

hiivoilla

Abl

-lta

hiivalta

hiivoilta

Tra

-ksi

hiivaksi

hiivoiksi

Ess

-na

hiivana

hiivoina

Abe

-tta

hiivatta

hiivoitta

Com

-ne

-

hiivoine

Ins

-in

-

hiivoin

yeast hiiva
Show more arrow right
OPUS; Tatoeba, sentence ID: 4496776; Tatoeba, sentence ID: 2420209; EuroParl2021; Europarl Parallel Corpus, sentence ID: 10047-1; OPUS (Finnish-English); Europarl Parallel Corpus; oj4; Tatoeba Parallel Corpus Hiiva on yleinen sienins-infektio iholla. Yeast is a common fungal infection on the skin. Lopputulos on hiiva jauhettu pailloiksi. The end product is yeast ground into pellets. Hiiva voi olla tuorehiivaa tai kuivahiivaa. Yeast can be fresh yeast or dry yeast. Hiiva ja homeet: 102 PMY g. Yeast and moulds: ≤ 102 CFU/g. Hiiva tarvitsee kosteutta, lämpöä ja ravintoa. Yeast needs moisture, warmth, and food. Kakku kohoaa hiivalla. The cake rises with yeast. Hiiva aiheuttaa kutinaa ja kirvelyä emättimessä. Yeast causes itching and burning in the vagina. Hiivans-peptonins-glukoosiagar (YPGA. Yeast peptone glucose agar (YPGA. Monet naiset kärsivät toistuvista hiiva infektioista. Many women suffer from recurring yeast infections. Lääkäri määräsi voiteen hiiva aiheuttamaan ihottumaan. The doctor prescribed a cream for the rash caused by yeast. Show more arrow right

Wiktionary

yeast Show more arrow right hiivaleipä hiivasieni Show more arrow right From Proto-Finnic hiiva. Further etymology unclear; possibly either a Baltic loan (compare Lithuanian šývas (“light gray”)), possibly from Proto-Uralic čiŋa (“foam”) (compare Erzya чов (čov), Eastern Mari шоҥ (šoṅ)), or from Germanic (compare German Hefe (“yeast”)). All of these proposals suffer from problems. Show more arrow right

Wikipedia

Saccharomyces cerevisiae Saccharomyces cerevisiae (/ˌsɛrəˈvɪsi.iː/) is a species of yeast (single-celled fungus microorganisms). The species has been instrumental in winemaking, baking, and brewing since ancient times. It is believed to have been originally isolated from the skin of grapes (one can see the yeast as a component of the thin white film on the skins of some dark-colored fruits such as plums; it exists among the waxes of the cuticle). Show more arrow right

-ni

-si

-nsa (singular)

Singular

Plural

Singular

Plural

Singular

Plural

Nom

-

hiivani

hiivani

hiivasi

hiivasi

hiivansa

hiivansa

Par

-ta

hiivaani

hiivojani

hiivaasi

hiivojasi

hiivaansa / hiivaaan

hiivojansa / hiivojaan

Gen

-n

hiivani

hiivojeni

hiivasi

hiivojesi

hiivansa

hiivojensa

Ill

mihin

hiivaani

hiivoihini

hiivaasi

hiivoihisi

hiivaansa

hiivoihinsa

Ine

-ssa

hiivassani

hiivoissani

hiivassasi

hiivoissasi

hiivassansa / hiivassaan

hiivoissansa / hiivoissaan

Ela

-sta

hiivastani

hiivoistani

hiivastasi

hiivoistasi

hiivastansa / hiivastaan

hiivoistansa / hiivoistaan

All

-lle

hiivalleni

hiivoilleni

hiivallesi

hiivoillesi

hiivallensa / hiivalleen

hiivoillensa / hiivoillean

Ade

-lla

hiivallani

hiivoillani

hiivallasi

hiivoillasi

hiivallansa / hiivallaan

hiivoillansa / hiivoillaan

Abl

-lta

hiivaltani

hiivoiltani

hiivaltasi

hiivoiltasi

hiivaltansa / hiivaltaan

hiivoiltansa / hiivoiltaan

Tra

-ksi

hiivakseni

hiivoikseni

hiivaksesi

hiivoiksesi

hiivaksensa / hiivakseen

hiivoiksensa / hiivoikseen

Ess

-na

hiivanani

hiivoinani

hiivanasi

hiivoinasi

hiivanansa / hiivanaan

hiivoinansa / hiivoinaan

Abe

-tta

hiivattani

hiivoittani

hiivattasi

hiivoittasi

hiivattansa / hiivattaan

hiivoittansa / hiivoittaan

Com

-ne

-

hiivoineni

-

hiivoinesi

-

hiivoinensa / hiivoineen

Singular

Plural

Nom

-

hiivani

hiivasi

hiivansa

hiivani

hiivasi

hiivansa

Par

-ta

hiivaani

hiivaasi

hiivaansa / hiivaaan

hiivojani

hiivojasi

hiivojansa / hiivojaan

Gen

-n

hiivani

hiivasi

hiivansa

hiivojeni

hiivojesi

hiivojensa

Ill

mihin

hiivaani

hiivaasi

hiivaansa

hiivoihini

hiivoihisi

hiivoihinsa

Ine

-ssa

hiivassani

hiivassasi

hiivassansa / hiivassaan

hiivoissani

hiivoissasi

hiivoissansa / hiivoissaan

Ela

-sta

hiivastani

hiivastasi

hiivastansa / hiivastaan

hiivoistani

hiivoistasi

hiivoistansa / hiivoistaan

All

-lle

hiivalleni

hiivallesi

hiivallensa / hiivalleen

hiivoilleni

hiivoillesi

hiivoillensa / hiivoillean

Ade

-lla

hiivallani

hiivallasi

hiivallansa / hiivallaan

hiivoillani

hiivoillasi

hiivoillansa / hiivoillaan

Abl

-lta

hiivaltani

hiivaltasi

hiivaltansa / hiivaltaan

hiivoiltani

hiivoiltasi

hiivoiltansa / hiivoiltaan

Tra

-ksi

hiivakseni

hiivaksesi

hiivaksensa / hiivakseen

hiivoikseni

hiivoiksesi

hiivoiksensa / hiivoikseen

Ess

-na

hiivanani

hiivanasi

hiivanansa / hiivanaan

hiivoinani

hiivoinasi

hiivoinansa / hiivoinaan

Abe

-tta

hiivattani

hiivattasi

hiivattansa / hiivattaan

hiivoittani

hiivoittasi

hiivoittansa / hiivoittaan

Com

-ne

-

-

-

hiivoineni

hiivoinesi

hiivoinensa / hiivoineen

-mme

-nne

-nsa (plural)

Singular

Plural

Singular

Plural

Singular

Plural

Nom

-

hiivamme

hiivamme

hiivanne

hiivanne

hiivansa

hiivansa

Par

-ta

hiivaamme

hiivojamme

hiivaanne

hiivojanne

hiivaansa / hiivaaan

hiivojansa / hiivojaan

Gen

-n

hiivamme

hiivojemme

hiivanne

hiivojenne

hiivansa

hiivojensa

Ill

mihin

hiivaamme

hiivoihimme

hiivaanne

hiivoihinne

hiivaansa

hiivoihinsa

Ine

-ssa

hiivassamme

hiivoissamme

hiivassanne

hiivoissanne

hiivassansa / hiivassaan

hiivoissansa / hiivoissaan

Ela

-sta

hiivastamme

hiivoistamme

hiivastanne

hiivoistanne

hiivastansa / hiivastaan

hiivoistansa / hiivoistaan

All

-lle

hiivallemme

hiivoillemme

hiivallenne

hiivoillenne

hiivallensa / hiivalleen

hiivoillensa / hiivoillean

Ade

-lla

hiivallamme

hiivoillamme

hiivallanne

hiivoillanne

hiivallansa / hiivallaan

hiivoillansa / hiivoillaan

Abl

-lta

hiivaltamme

hiivoiltamme

hiivaltanne

hiivoiltanne

hiivaltansa / hiivaltaan

hiivoiltansa / hiivoiltaan

Tra

-ksi

hiivaksemme

hiivoiksemme

hiivaksenne

hiivoiksenne

hiivaksensa / hiivakseen

hiivoiksensa / hiivoikseen

Ess

-na

hiivanamme

hiivoinamme

hiivananne

hiivoinanne

hiivanansa / hiivanaan

hiivoinansa / hiivoinaan

Abe

-tta

hiivattamme

hiivoittamme

hiivattanne

hiivoittanne

hiivattansa / hiivattaan

hiivoittansa / hiivoittaan

Com

-ne

-

hiivoinemme

-

hiivoinenne

-

hiivoinensa / hiivoineen

Singular

Plural

Nom

-

hiivamme

hiivanne

hiivansa

hiivamme

hiivanne

hiivansa

Par

-ta

hiivaamme

hiivaanne

hiivaansa / hiivaaan

hiivojamme

hiivojanne

hiivojansa / hiivojaan

Gen

-n

hiivamme

hiivanne

hiivansa

hiivojemme

hiivojenne

hiivojensa

Ill

mihin

hiivaamme

hiivaanne

hiivaansa

hiivoihimme

hiivoihinne

hiivoihinsa

Ine

-ssa

hiivassamme

hiivassanne

hiivassansa / hiivassaan

hiivoissamme

hiivoissanne

hiivoissansa / hiivoissaan

Ela

-sta

hiivastamme

hiivastanne

hiivastansa / hiivastaan

hiivoistamme

hiivoistanne

hiivoistansa / hiivoistaan

All

-lle

hiivallemme

hiivallenne

hiivallensa / hiivalleen

hiivoillemme

hiivoillenne

hiivoillensa / hiivoillean

Ade

-lla

hiivallamme

hiivallanne

hiivallansa / hiivallaan

hiivoillamme

hiivoillanne

hiivoillansa / hiivoillaan

Abl

-lta

hiivaltamme

hiivaltanne

hiivaltansa / hiivaltaan

hiivoiltamme

hiivoiltanne

hiivoiltansa / hiivoiltaan

Tra

-ksi

hiivaksemme

hiivaksenne

hiivaksensa / hiivakseen

hiivoiksemme

hiivoiksenne

hiivoiksensa / hiivoikseen

Ess

-na

hiivanamme

hiivananne

hiivanansa / hiivanaan

hiivoinamme

hiivoinanne

hiivoinansa / hiivoinaan

Abe

-tta

hiivattamme

hiivattanne

hiivattansa / hiivattaan

hiivoittamme

hiivoittanne

hiivoittansa / hiivoittaan

Com

-ne

-

-

-

hiivoinemme

hiivoinenne

hiivoinensa / hiivoineen

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

muusi

muusit

Par

-ta

muusia

muuseja

Gen

-n

muusin

muusien

Ill

mihin

muusiin

muuseihin

Ine

-ssa

muusissa

muuseissa

Ela

-sta

muusista

muuseista

All

-lle

muusille

muuseille

Ade

-lla

muusilla

muuseilla

Abl

-lta

muusilta

muuseilta

Tra

-ksi

muusiksi

muuseiksi

Ess

-na

muusina

muuseina

Abe

-tta

muusitta

muuseitta

Com

-ne

-

muuseine

Ins

-in

-

muusein

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

muusi

muusit

Par

-ta

muusia

muuseja

Gen

-n

muusin

muusien

Ill

mihin

muusiin

muuseihin

Ine

-ssa

muusissa

muuseissa

Ela

-sta

muusista

muuseista

All

-lle

muusille

muuseille

Ade

-lla

muusilla

muuseilla

Abl

-lta

muusilta

muuseilta

Tra

-ksi

muusiksi

muuseiksi

Ess

-na

muusina

muuseina

Abe

-tta

muusitta

muuseitta

Com

-ne

-

muuseine

Ins

-in

-

muusein

mashed potatoes
mashed
mash
muusi
Mushi
Show more arrow right
OpenSubtitles2018.v3; ParaCrawl Corpus; Europarl Parallel Corpus, sentence 46147; Tatoeba, sentence 3459646 Lisa, muusi. Hey, Lisa, mash. Nakit ja muusi? Er... bangers and mash! Se on Mns-muusi. It is the mark sox. Nakit ja muusi. ♪ Bangers and mash ♪. Nauris ja peruna muusi. Turnip and potato mashed. Muusi on suosittu perinneruoka Suomessa. Mashed potatoes are a popular traditional food in Finland. Kana ja muusi ovat herkullinen yhdistelmä. Chicken and mashed potatoes are a delicious combination. Makkara, muusi ja kakku riittää. I just want sausage, mash and a bit of cake. Valmista perunahiutaleista muusi. Fry the onions, prepare the chips. Muusi parantaa oloani. Ehkä sinunkin. Mashed potatoes always make me feel better, so maybe they'll do the same for you. Show more arrow right

Wiktionary

mashed potatoes mash Show more arrow right (potatoes): perunamuusi(mash): sose Show more arrow right Borrowed from Swedish mos (“mash”). Show more arrow right

Wikipedia

Mashed potato Mashed potato (British English) or mashed potatoes (American English and Canadian English), colloquially known as mash (British English), is a dish made by mashing boiled potatoes, usually with added milk, butter, salt and pepper. It is generally served as a side dish to meat or vegetables. When the potatoes are only roughly mashed, they are sometimes called smashed potatoes. Show more arrow right

-ni

-si

-nsa (singular)

Singular

Plural

Singular

Plural

Singular

Plural

Nom

-

muusini

muusini

muusisi

muusisi

muusinsa

muusinsa

Par

-ta

muusiani

muusejani

muusiasi

muusejasi

muusiansa / muusiaan

muusejansa / muusejaan

Gen

-n

muusini

muusieni

muusisi

muusiesi

muusinsa

muusiensa

Ill

mihin

muusiini

muuseihini

muusiisi

muuseihisi

muusiinsa

muuseihinsa

Ine

-ssa

muusissani

muuseissani

muusissasi

muuseissasi

muusissansa / muusissaan

muuseissansa / muuseissaan

Ela

-sta

muusistani

muuseistani

muusistasi

muuseistasi

muusistansa / muusistaan

muuseistansa / muuseistaan

All

-lle

muusilleni

muuseilleni

muusillesi

muuseillesi

muusillensa / muusilleen

muuseillensa / muuseillean

Ade

-lla

muusillani

muuseillani

muusillasi

muuseillasi

muusillansa / muusillaan

muuseillansa / muuseillaan

Abl

-lta

muusiltani

muuseiltani

muusiltasi

muuseiltasi

muusiltansa / muusiltaan

muuseiltansa / muuseiltaan

Tra

-ksi

muusikseni

muuseikseni

muusiksesi

muuseiksesi

muusiksensa / muusikseen

muuseiksensa / muuseikseen

Ess

-na

muusinani

muuseinani

muusinasi

muuseinasi

muusinansa / muusinaan

muuseinansa / muuseinaan

Abe

-tta

muusittani

muuseittani

muusittasi

muuseittasi

muusittansa / muusittaan

muuseittansa / muuseittaan

Com

-ne

-

muuseineni

-

muuseinesi

-

muuseinensa / muuseineen

Singular

Plural

Nom

-

muusini

muusisi

muusinsa

muusini

muusisi

muusinsa

Par

-ta

muusiani

muusiasi

muusiansa / muusiaan

muusejani

muusejasi

muusejansa / muusejaan

Gen

-n

muusini

muusisi

muusinsa

muusieni

muusiesi

muusiensa

Ill

mihin

muusiini

muusiisi

muusiinsa

muuseihini

muuseihisi

muuseihinsa

Ine

-ssa

muusissani

muusissasi

muusissansa / muusissaan

muuseissani

muuseissasi

muuseissansa / muuseissaan

Ela

-sta

muusistani

muusistasi

muusistansa / muusistaan

muuseistani

muuseistasi

muuseistansa / muuseistaan

All

-lle

muusilleni

muusillesi

muusillensa / muusilleen

muuseilleni

muuseillesi

muuseillensa / muuseillean

Ade

-lla

muusillani

muusillasi

muusillansa / muusillaan

muuseillani

muuseillasi

muuseillansa / muuseillaan

Abl

-lta

muusiltani

muusiltasi

muusiltansa / muusiltaan

muuseiltani

muuseiltasi

muuseiltansa / muuseiltaan

Tra

-ksi

muusikseni

muusiksesi

muusiksensa / muusikseen

muuseikseni

muuseiksesi

muuseiksensa / muuseikseen

Ess

-na

muusinani

muusinasi

muusinansa / muusinaan

muuseinani

muuseinasi

muuseinansa / muuseinaan

Abe

-tta

muusittani

muusittasi

muusittansa / muusittaan

muuseittani

muuseittasi

muuseittansa / muuseittaan

Com

-ne

-

-

-

muuseineni

muuseinesi

muuseinensa / muuseineen

-mme

-nne

-nsa (plural)

Singular

Plural

Singular

Plural

Singular

Plural

Nom

-

muusimme

muusimme

muusinne

muusinne

muusinsa

muusinsa

Par

-ta

muusiamme

muusejamme

muusianne

muusejanne

muusiansa / muusiaan

muusejansa / muusejaan

Gen

-n

muusimme

muusiemme

muusinne

muusienne

muusinsa

muusiensa

Ill

mihin

muusiimme

muuseihimme

muusiinne

muuseihinne

muusiinsa

muuseihinsa

Ine

-ssa

muusissamme

muuseissamme

muusissanne

muuseissanne

muusissansa / muusissaan

muuseissansa / muuseissaan

Ela

-sta

muusistamme

muuseistamme

muusistanne

muuseistanne

muusistansa / muusistaan

muuseistansa / muuseistaan

All

-lle

muusillemme

muuseillemme

muusillenne

muuseillenne

muusillensa / muusilleen

muuseillensa / muuseillean

Ade

-lla

muusillamme

muuseillamme

muusillanne

muuseillanne

muusillansa / muusillaan

muuseillansa / muuseillaan

Abl

-lta

muusiltamme

muuseiltamme

muusiltanne

muuseiltanne

muusiltansa / muusiltaan

muuseiltansa / muuseiltaan

Tra

-ksi

muusiksemme

muuseiksemme

muusiksenne

muuseiksenne

muusiksensa / muusikseen

muuseiksensa / muuseikseen

Ess

-na

muusinamme

muuseinamme

muusinanne

muuseinanne

muusinansa / muusinaan

muuseinansa / muuseinaan

Abe

-tta

muusittamme

muuseittamme

muusittanne

muuseittanne

muusittansa / muusittaan

muuseittansa / muuseittaan

Com

-ne

-

muuseinemme

-

muuseinenne

-

muuseinensa / muuseineen

Singular

Plural

Nom

-

muusimme

muusinne

muusinsa

muusimme

muusinne

muusinsa

Par

-ta

muusiamme

muusianne

muusiansa / muusiaan

muusejamme

muusejanne

muusejansa / muusejaan

Gen

-n

muusimme

muusinne

muusinsa

muusiemme

muusienne

muusiensa

Ill

mihin

muusiimme

muusiinne

muusiinsa

muuseihimme

muuseihinne

muuseihinsa

Ine

-ssa

muusissamme

muusissanne

muusissansa / muusissaan

muuseissamme

muuseissanne

muuseissansa / muuseissaan

Ela

-sta

muusistamme

muusistanne

muusistansa / muusistaan

muuseistamme

muuseistanne

muuseistansa / muuseistaan

All

-lle

muusillemme

muusillenne

muusillensa / muusilleen

muuseillemme

muuseillenne

muuseillensa / muuseillean

Ade

-lla

muusillamme

muusillanne

muusillansa / muusillaan

muuseillamme

muuseillanne

muuseillansa / muuseillaan

Abl

-lta

muusiltamme

muusiltanne

muusiltansa / muusiltaan

muuseiltamme

muuseiltanne

muuseiltansa / muuseiltaan

Tra

-ksi

muusiksemme

muusiksenne

muusiksensa / muusikseen

muuseiksemme

muuseiksenne

muuseiksensa / muuseikseen

Ess

-na

muusinamme

muusinanne

muusinansa / muusinaan

muuseinamme

muuseinanne

muuseinansa / muuseinaan

Abe

-tta

muusittamme

muusittanne

muusittansa / muusittaan

muuseittamme

muuseittanne

muuseittansa / muuseittaan

Com

-ne

-

-

-

muuseinemme

muuseinenne

muuseinensa / muuseineen

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

muusa

muusat

Par

-ta

muusaa

muusia

Gen

-n

muusan

muusien

Ill

mihin

muusaan

muusiin

Ine

-ssa

muusassa

muusissa

Ela

-sta

muusasta

muusista

All

-lle

muusalle

muusille

Ade

-lla

muusalla

muusilla

Abl

-lta

muusalta

muusilta

Tra

-ksi

muusaksi

muusiksi

Ess

-na

muusana

muusina

Abe

-tta

muusatta

muusitta

Com

-ne

-

muusine

Ins

-in

-

muusin

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

muusa

muusat

Par

-ta

muusaa

muusia

Gen

-n

muusan

muusien

Ill

mihin

muusaan

muusiin

Ine

-ssa

muusassa

muusissa

Ela

-sta

muusasta

muusista

All

-lle

muusalle

muusille

Ade

-lla

muusalla

muusilla

Abl

-lta

muusalta

muusilta

Tra

-ksi

muusaksi

muusiksi

Ess

-na

muusana

muusina

Abe

-tta

muusatta

muusitta

Com

-ne

-

muusine

Ins

-in

-

muusin

muse muusa, runotar
Show more arrow right
OpenSubtitles2018.v3; OpenSubtitles Parallel Corpus; Europarl Parallel Corpus; opensubtitles2; ParaCrawl Olenko muusasi? You know, a muse. Olet muusani. You're my muse. Minun muusani. Oh, my muse. Muusa inspiroi runoilijoita. The muse inspires poets. Muusa oli inspiroiva taiteilija. The muse was an inspiring artist. MinuIIa oIi muusa. Not out of mine.I had a muse. Hyvää yötä, Muusa. Good night, Arlene. Muusa antaa ideoita taiteilijalle. The muse provides ideas for the artist. Sinä olet muusani. You are my muse. Muusa on taiteilijoiden innoittaja. The muse is the inspiration for artists. Show more arrow right

Wiktionary

(Greek mythology) any of the Muses (figuratively) a muse Show more arrow right

Wikipedia

Kalliope
– eeppisen runouden muusa, päämuusa Euterpe
– musiikin muusa Kleio
– historiankirjoituksen muusa Erato
– lyyrisen runouden muusa Melpomene
– tragedian muusa Polyhymnia
– pyhän runouden ja laulun muusa Terpsikhore
– tanssin muusa Thaleia
– komedian muusa Urania
– tähtitieteen muusa
Show more arrow right

-ni

-si

-nsa (singular)

Singular

Plural

Singular

Plural

Singular

Plural

Nom

-

muusani

muusani

muusasi

muusasi

muusansa

muusansa

Par

-ta

muusaani

muusiani

muusaasi

muusiasi

muusaansa

muusiansa / muusiaan

Gen

-n

muusani

muusieni

muusasi

muusiesi

muusansa

muusiensa

Ill

mihin

muusaani

muusiini

muusaasi

muusiisi

muusaansa

muusiinsa

Ine

-ssa

muusassani

muusissani

muusassasi

muusissasi

muusassansa / muusassaan

muusissansa / muusissaan

Ela

-sta

muusastani

muusistani

muusastasi

muusistasi

muusastansa / muusastaan

muusistansa / muusistaan

All

-lle

muusalleni

muusilleni

muusallesi

muusillesi

muusallensa / muusalleen

muusillensa / muusillean

Ade

-lla

muusallani

muusillani

muusallasi

muusillasi

muusallansa / muusallaan

muusillansa / muusillaan

Abl

-lta

muusaltani

muusiltani

muusaltasi

muusiltasi

muusaltansa / muusaltaan

muusiltansa / muusiltaan

Tra

-ksi

muusakseni

muusikseni

muusaksesi

muusiksesi

muusaksensa / muusakseen

muusiksensa / muusikseen

Ess

-na

muusanani

muusinani

muusanasi

muusinasi

muusanansa / muusanaan

muusinansa / muusinaan

Abe

-tta

muusattani

muusittani

muusattasi

muusittasi

muusattansa / muusattaan

muusittansa / muusittaan

Com

-ne

-

muusineni

-

muusinesi

-

muusinensa / muusineen

Singular

Plural

Nom

-

muusani

muusasi

muusansa

muusani

muusasi

muusansa

Par

-ta

muusaani

muusaasi

muusaansa

muusiani

muusiasi

muusiansa / muusiaan

Gen

-n

muusani

muusasi

muusansa

muusieni

muusiesi

muusiensa

Ill

mihin

muusaani

muusaasi

muusaansa

muusiini

muusiisi

muusiinsa

Ine

-ssa

muusassani

muusassasi

muusassansa / muusassaan

muusissani

muusissasi

muusissansa / muusissaan

Ela

-sta

muusastani

muusastasi

muusastansa / muusastaan

muusistani

muusistasi

muusistansa / muusistaan

All

-lle

muusalleni

muusallesi

muusallensa / muusalleen

muusilleni

muusillesi

muusillensa / muusillean

Ade

-lla

muusallani

muusallasi

muusallansa / muusallaan

muusillani

muusillasi

muusillansa / muusillaan

Abl

-lta

muusaltani

muusaltasi

muusaltansa / muusaltaan

muusiltani

muusiltasi

muusiltansa / muusiltaan

Tra

-ksi

muusakseni

muusaksesi

muusaksensa / muusakseen

muusikseni

muusiksesi

muusiksensa / muusikseen

Ess

-na

muusanani

muusanasi

muusanansa / muusanaan

muusinani

muusinasi

muusinansa / muusinaan

Abe

-tta

muusattani

muusattasi

muusattansa / muusattaan

muusittani

muusittasi

muusittansa / muusittaan

Com

-ne

-

-

-

muusineni

muusinesi

muusinensa / muusineen

-mme

-nne

-nsa (plural)

Singular

Plural

Singular

Plural

Singular

Plural

Nom

-

muusamme

muusamme

muusanne

muusanne

muusansa

muusansa

Par

-ta

muusaamme

muusiamme

muusaanne

muusianne

muusaansa

muusiansa / muusiaan

Gen

-n

muusamme

muusiemme

muusanne

muusienne

muusansa

muusiensa

Ill

mihin

muusaamme

muusiimme

muusaanne

muusiinne

muusaansa

muusiinsa

Ine

-ssa

muusassamme

muusissamme

muusassanne

muusissanne

muusassansa / muusassaan

muusissansa / muusissaan

Ela

-sta

muusastamme

muusistamme

muusastanne

muusistanne

muusastansa / muusastaan

muusistansa / muusistaan

All

-lle

muusallemme

muusillemme

muusallenne

muusillenne

muusallensa / muusalleen

muusillensa / muusillean

Ade

-lla

muusallamme

muusillamme

muusallanne

muusillanne

muusallansa / muusallaan

muusillansa / muusillaan

Abl

-lta

muusaltamme

muusiltamme

muusaltanne

muusiltanne

muusaltansa / muusaltaan

muusiltansa / muusiltaan

Tra

-ksi

muusaksemme

muusiksemme

muusaksenne

muusiksenne

muusaksensa / muusakseen

muusiksensa / muusikseen

Ess

-na

muusanamme

muusinamme

muusananne

muusinanne

muusanansa / muusanaan

muusinansa / muusinaan

Abe

-tta

muusattamme

muusittamme

muusattanne

muusittanne

muusattansa / muusattaan

muusittansa / muusittaan

Com

-ne

-

muusinemme

-

muusinenne

-

muusinensa / muusineen

Singular

Plural

Nom

-

muusamme

muusanne

muusansa

muusamme

muusanne

muusansa

Par

-ta

muusaamme

muusaanne

muusaansa

muusiamme

muusianne

muusiansa / muusiaan

Gen

-n

muusamme

muusanne

muusansa

muusiemme

muusienne

muusiensa

Ill

mihin

muusaamme

muusaanne

muusaansa

muusiimme

muusiinne

muusiinsa

Ine

-ssa

muusassamme

muusassanne

muusassansa / muusassaan

muusissamme

muusissanne

muusissansa / muusissaan

Ela

-sta

muusastamme

muusastanne

muusastansa / muusastaan

muusistamme

muusistanne

muusistansa / muusistaan

All

-lle

muusallemme

muusallenne

muusallensa / muusalleen

muusillemme

muusillenne

muusillensa / muusillean

Ade

-lla

muusallamme

muusallanne

muusallansa / muusallaan

muusillamme

muusillanne

muusillansa / muusillaan

Abl

-lta

muusaltamme

muusaltanne

muusaltansa / muusaltaan

muusiltamme

muusiltanne

muusiltansa / muusiltaan

Tra

-ksi

muusaksemme

muusaksenne

muusaksensa / muusakseen

muusiksemme

muusiksenne

muusiksensa / muusikseen

Ess

-na

muusanamme

muusananne

muusanansa / muusanaan

muusinamme

muusinanne

muusinansa / muusinaan

Abe

-tta

muusattamme

muusattanne

muusattansa / muusattaan

muusittamme

muusittanne

muusittansa / muusittaan

Com

-ne

-

-

-

muusinemme

muusinenne

muusinensa / muusineen

Create new exercises Report an issue Exercises Solved!

Singular

Plural

Nom

-

hiiva

hiivat

Par

-ta

Solve

Gen

-n

hiivojen

Solve

Ill

mihin

hiivoihin

Solve

Ine

-ssa

hiivassa

Solve

Ela

-sta

hiivasta

hiivoista

All

-lle

hiivoille

Solve

Ade

-lla

hiivalla

hiivoilla

Abl

-lta

hiivalta

hiivoilta

Tra

-ksi

hiivaksi

Solve

Ess

-na

hiivana

hiivoina

Abe

-tta

hiivatta

hiivoitta

Com

-ne

-

hiivoine

Ins

-in

-

hiivoin

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

hiiva

hiivat

Par

-ta

Gen

-n

hiivojen

Ill

mihin

hiivoihin

Ine

-ssa

hiivassa

Ela

-sta

hiivasta

hiivoista

All

-lle

hiivoille

Ade

-lla

hiivalla

hiivoilla

Abl

-lta

hiivalta

hiivoilta

Tra

-ksi

hiivaksi

Ess

-na

hiivana

hiivoina

Abe

-tta

hiivatta

hiivoitta

Com

-ne

-

hiivoine

Ins

-in

-

hiivoin

Singular

Plural

Nom

-

muusi

muusit

Par

-ta

Solve

Gen

-n

muusien

Solve

Ill

mihin

muuseihin

Solve

Ine

-ssa

muusissa

Solve

Ela

-sta

muusista

muuseista

All

-lle

muuseille

Solve

Ade

-lla

muusilla

muuseilla

Abl

-lta

muusilta

muuseilta

Tra

-ksi

muusiksi

Solve

Ess

-na

muusina

muuseina

Abe

-tta

muusitta

muuseitta

Com

-ne

-

muuseine

Ins

-in

-

muusein

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

muusi

muusit

Par

-ta

Gen

-n

muusien

Ill

mihin

muuseihin

Ine

-ssa

muusissa

Ela

-sta

muusista

muuseista

All

-lle

muuseille

Ade

-lla

muusilla

muuseilla

Abl

-lta

muusilta

muuseilta

Tra

-ksi

muusiksi

Ess

-na

muusina

muuseina

Abe

-tta

muusitta

muuseitta

Com

-ne

-

muuseine

Ins

-in

-

muusein

Singular

Plural

Nom

-

muusa

muusat

Par

-ta

Solve

Gen

-n

muusien

Solve

Ill

mihin

muusiin

Solve

Ine

-ssa

muusassa

Solve

Ela

-sta

muusasta

muusista

All

-lle

muusille

Solve

Ade

-lla

muusalla

muusilla

Abl

-lta

muusalta

muusilta

Tra

-ksi

muusaksi

Solve

Ess

-na

muusana

muusina

Abe

-tta

muusatta

muusitta

Com

-ne

-

muusine

Ins

-in

-

muusin

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

muusa

muusat

Par

-ta

Gen

-n

muusien

Ill

mihin

muusiin

Ine

-ssa

muusassa

Ela

-sta

muusasta

muusista

All

-lle

muusille

Ade

-lla

muusalla

muusilla

Abl

-lta

muusalta

muusilta

Tra

-ksi

muusaksi

Ess

-na

muusana

muusina

Abe

-tta

muusatta

muusitta

Com

-ne

-

muusine

Ins

-in

-

muusin

close modal Press Esc to close
Source:
Report an issue
close modal
If you wish to receive updates on this issue:
SuccessIssue reported! Report
logo
  • Social Instagram
  • Social Facebook

Contact

envelope contact@kieli.net

Copyright 2019-2024, kieli.net

We value your privacy
Kieli.net uses cookies to enhance the browsing experience, serve personalized content, and analyze traffic. To learn more, please refer to the Cookie policy. By clicking "Accept" you consent to Kieli.net's use of cookies. Accept