logo Eng Translation language: Arabic English French German Persian Russian Somali Spanish Log In
logo Log In

Choose translation language

english Right arrow

Language

Contact

envelope contact@kieli.net
  • Social Instagram
  • Social Facebook
Float menu

Language

Close menu
Press / to search

doksapraami, noun

Word analysis
doksapraami

doksapraami

doksapraami

Noun, Singular Nominative

Report an issue

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

doksapraami

doksapraamit

Par

-ta

doksapraamia

doksapraameja

Gen

-n

doksapraamin

doksapraamien

Ill

mihin

doksapraamiin

doksapraameihin

Ine

-ssa

doksapraamissa

doksapraameissa

Ela

-sta

doksapraamista

doksapraameista

All

-lle

doksapraamille

doksapraameille

Ade

-lla

doksapraamilla

doksapraameilla

Abl

-lta

doksapraamilta

doksapraameilta

Tra

-ksi

doksapraamiksi

doksapraameiksi

Ess

-na

doksapraamina

doksapraameina

Abe

-tta

doksapraamitta

doksapraameitta

Com

-ne

-

doksapraameine

Ins

-in

-

doksapraamein

Declensions

Singular

Plural

Nom

-

doksapraami

doksapraamit

Par

-ta

doksapraamia

doksapraameja

Gen

-n

doksapraamin

doksapraamien

Ill

mihin

doksapraamiin

doksapraameihin

Ine

-ssa

doksapraamissa

doksapraameissa

Ela

-sta

doksapraamista

doksapraameista

All

-lle

doksapraamille

doksapraameille

Ade

-lla

doksapraamilla

doksapraameilla

Abl

-lta

doksapraamilta

doksapraameilta

Tra

-ksi

doksapraamiksi

doksapraameiksi

Ess

-na

doksapraamina

doksapraameina

Abe

-tta

doksapraamitta

doksapraameitta

Com

-ne

-

doksapraameine

Ins

-in

-

doksapraamein

Get Premium! For Unlimited access Log in or Get Premium. You can now close this dialog and continue using Kieli.net in 4s. First 7 days FREE Trial!

Start Free Trial

Close

doxapram
doxaprama
Show more arrow right
EurLex-2 7) histidiini, adenosiini, sen 5ns-monons-, 5ns-dins-, 5ns-trifosfaatit, glysiini, glutamiini, glutamiinihappo, alaniini, doksapraami, sytidiini, sen 5ns-monons-, 5ns-dins-, 5ns-trifosfaatit, systeiini, koliini, kymotrypsiini, arginiini, hyaluronihappo, karnitiini, apramysiini, bromidi, kalisuola, atsametifossi, asparagiinihappo, asparagiini, sitrulliini, pepsiini, valiini, uridiini, sen 5ns-mono, 5ns-dins-, 5ns-trifosfaatit, tyrosiini, tryptofaani, trypsiini, tymidiini, treoniini, tioktiinihappo, sulfogaiakoli, seriini, proliini, guanosiini ja sen 5ns-monons-, 5ns-dins-ja 5ns-trifosfaatit, fenylalaniini, vetrabutiinihydrokloridi, oroottihappo, ornitiini, ja metioniini ja lysiini ja leusiini ja isoleusiini ja inositolins-, ja inosiini, ja sen 5ns-monons-, 5ns-dins-ja 5ns-trifosfaatit ja piperonyylibutoksidi olisi lisättävä asetuksen (ETY) N:o 2377 90 liitteeseen II. (7) Whereas histidine, adenosine, its 5'-mono-, 5'-di-, 5'-triphosphates, glycine, glutamine, glutamic acid, alanine doxapram, cytidine, its 5'-mono-, 5'-di- and 5'-triphosphates, cysteine, choline, chymotrypsin, arginine, hyaluronic acid, carnitine, apramycin, bromide, potassium salt, azamethiphos, aspartic acid, asparagine, citrulline, pepsin, valine, uridine, its 5'-mono-, 5'-di-, 5'-triphosphates, tyrosine, tryptophan, trypsin, thymidine, threonine, thioctic acid, sulfogaiacol, serine, proline, guanosine, its 5'-mono-, 5'-di- and 5'-triphosphates, phenylalanine, vetrabutine hydrochloride, orotic acid, ornithine and methionine and lysine and leucine and isoleucine and inositol and inosine and its 5'-mono-, 5'-di- and 5'-triphosphates and piperonyl butoxide should be inserted into Annex II to Regulation (EEC) No 2377/90; Show more arrow right

-ni

-si

-nsa (singular)

Singular

Plural

Singular

Plural

Singular

Plural

Nom

-

doksapraamini

doksapraamini

doksapraamisi

doksapraamisi

doksapraaminsa

doksapraaminsa

Par

-ta

doksapraamiani

doksapraamejani

doksapraamiasi

doksapraamejasi

doksapraamiansa / doksapraamiaan

doksapraamejansa / doksapraamejaan

Gen

-n

doksapraamini

doksapraamieni

doksapraamisi

doksapraamiesi

doksapraaminsa

doksapraamiensa

Ill

mihin

doksapraamiini

doksapraameihini

doksapraamiisi

doksapraameihisi

doksapraamiinsa

doksapraameihinsa

Ine

-ssa

doksapraamissani

doksapraameissani

doksapraamissasi

doksapraameissasi

doksapraamissansa / doksapraamissaan

doksapraameissansa / doksapraameissaan

Ela

-sta

doksapraamistani

doksapraameistani

doksapraamistasi

doksapraameistasi

doksapraamistansa / doksapraamistaan

doksapraameistansa / doksapraameistaan

All

-lle

doksapraamilleni

doksapraameilleni

doksapraamillesi

doksapraameillesi

doksapraamillensa / doksapraamilleen

doksapraameillensa / doksapraameillean

Ade

-lla

doksapraamillani

doksapraameillani

doksapraamillasi

doksapraameillasi

doksapraamillansa / doksapraamillaan

doksapraameillansa / doksapraameillaan

Abl

-lta

doksapraamiltani

doksapraameiltani

doksapraamiltasi

doksapraameiltasi

doksapraamiltansa / doksapraamiltaan

doksapraameiltansa / doksapraameiltaan

Tra

-ksi

doksapraamikseni

doksapraameikseni

doksapraamiksesi

doksapraameiksesi

doksapraamiksensa / doksapraamikseen

doksapraameiksensa / doksapraameikseen

Ess

-na

doksapraaminani

doksapraameinani

doksapraaminasi

doksapraameinasi

doksapraaminansa / doksapraaminaan

doksapraameinansa / doksapraameinaan

Abe

-tta

doksapraamittani

doksapraameittani

doksapraamittasi

doksapraameittasi

doksapraamittansa / doksapraamittaan

doksapraameittansa / doksapraameittaan

Com

-ne

-

doksapraameineni

-

doksapraameinesi

-

doksapraameinensa / doksapraameineen

Singular

Plural

Nom

-

doksapraamini

doksapraamisi

doksapraaminsa

doksapraamini

doksapraamisi

doksapraaminsa

Par

-ta

doksapraamiani

doksapraamiasi

doksapraamiansa / doksapraamiaan

doksapraamejani

doksapraamejasi

doksapraamejansa / doksapraamejaan

Gen

-n

doksapraamini

doksapraamisi

doksapraaminsa

doksapraamieni

doksapraamiesi

doksapraamiensa

Ill

mihin

doksapraamiini

doksapraamiisi

doksapraamiinsa

doksapraameihini

doksapraameihisi

doksapraameihinsa

Ine

-ssa

doksapraamissani

doksapraamissasi

doksapraamissansa / doksapraamissaan

doksapraameissani

doksapraameissasi

doksapraameissansa / doksapraameissaan

Ela

-sta

doksapraamistani

doksapraamistasi

doksapraamistansa / doksapraamistaan

doksapraameistani

doksapraameistasi

doksapraameistansa / doksapraameistaan

All

-lle

doksapraamilleni

doksapraamillesi

doksapraamillensa / doksapraamilleen

doksapraameilleni

doksapraameillesi

doksapraameillensa / doksapraameillean

Ade

-lla

doksapraamillani

doksapraamillasi

doksapraamillansa / doksapraamillaan

doksapraameillani

doksapraameillasi

doksapraameillansa / doksapraameillaan

Abl

-lta

doksapraamiltani

doksapraamiltasi

doksapraamiltansa / doksapraamiltaan

doksapraameiltani

doksapraameiltasi

doksapraameiltansa / doksapraameiltaan

Tra

-ksi

doksapraamikseni

doksapraamiksesi

doksapraamiksensa / doksapraamikseen

doksapraameikseni

doksapraameiksesi

doksapraameiksensa / doksapraameikseen

Ess

-na

doksapraaminani

doksapraaminasi

doksapraaminansa / doksapraaminaan

doksapraameinani

doksapraameinasi

doksapraameinansa / doksapraameinaan

Abe

-tta

doksapraamittani

doksapraamittasi

doksapraamittansa / doksapraamittaan

doksapraameittani

doksapraameittasi

doksapraameittansa / doksapraameittaan

Com

-ne

-

-

-

doksapraameineni

doksapraameinesi

doksapraameinensa / doksapraameineen

-mme

-nne

-nsa (plural)

Singular

Plural

Singular

Plural

Singular

Plural

Nom

-

doksapraamimme

doksapraamimme

doksapraaminne

doksapraaminne

doksapraaminsa

doksapraaminsa

Par

-ta

doksapraamiamme

doksapraamejamme

doksapraamianne

doksapraamejanne

doksapraamiansa / doksapraamiaan

doksapraamejansa / doksapraamejaan

Gen

-n

doksapraamimme

doksapraamiemme

doksapraaminne

doksapraamienne

doksapraaminsa

doksapraamiensa

Ill

mihin

doksapraamiimme

doksapraameihimme

doksapraamiinne

doksapraameihinne

doksapraamiinsa

doksapraameihinsa

Ine

-ssa

doksapraamissamme

doksapraameissamme

doksapraamissanne

doksapraameissanne

doksapraamissansa / doksapraamissaan

doksapraameissansa / doksapraameissaan

Ela

-sta

doksapraamistamme

doksapraameistamme

doksapraamistanne

doksapraameistanne

doksapraamistansa / doksapraamistaan

doksapraameistansa / doksapraameistaan

All

-lle

doksapraamillemme

doksapraameillemme

doksapraamillenne

doksapraameillenne

doksapraamillensa / doksapraamilleen

doksapraameillensa / doksapraameillean

Ade

-lla

doksapraamillamme

doksapraameillamme

doksapraamillanne

doksapraameillanne

doksapraamillansa / doksapraamillaan

doksapraameillansa / doksapraameillaan

Abl

-lta

doksapraamiltamme

doksapraameiltamme

doksapraamiltanne

doksapraameiltanne

doksapraamiltansa / doksapraamiltaan

doksapraameiltansa / doksapraameiltaan

Tra

-ksi

doksapraamiksemme

doksapraameiksemme

doksapraamiksenne

doksapraameiksenne

doksapraamiksensa / doksapraamikseen

doksapraameiksensa / doksapraameikseen

Ess

-na

doksapraaminamme

doksapraameinamme

doksapraaminanne

doksapraameinanne

doksapraaminansa / doksapraaminaan

doksapraameinansa / doksapraameinaan

Abe

-tta

doksapraamittamme

doksapraameittamme

doksapraamittanne

doksapraameittanne

doksapraamittansa / doksapraamittaan

doksapraameittansa / doksapraameittaan

Com

-ne

-

doksapraameinemme

-

doksapraameinenne

-

doksapraameinensa / doksapraameineen

Singular

Plural

Nom

-

doksapraamimme

doksapraaminne

doksapraaminsa

doksapraamimme

doksapraaminne

doksapraaminsa

Par

-ta

doksapraamiamme

doksapraamianne

doksapraamiansa / doksapraamiaan

doksapraamejamme

doksapraamejanne

doksapraamejansa / doksapraamejaan

Gen

-n

doksapraamimme

doksapraaminne

doksapraaminsa

doksapraamiemme

doksapraamienne

doksapraamiensa

Ill

mihin

doksapraamiimme

doksapraamiinne

doksapraamiinsa

doksapraameihimme

doksapraameihinne

doksapraameihinsa

Ine

-ssa

doksapraamissamme

doksapraamissanne

doksapraamissansa / doksapraamissaan

doksapraameissamme

doksapraameissanne

doksapraameissansa / doksapraameissaan

Ela

-sta

doksapraamistamme

doksapraamistanne

doksapraamistansa / doksapraamistaan

doksapraameistamme

doksapraameistanne

doksapraameistansa / doksapraameistaan

All

-lle

doksapraamillemme

doksapraamillenne

doksapraamillensa / doksapraamilleen

doksapraameillemme

doksapraameillenne

doksapraameillensa / doksapraameillean

Ade

-lla

doksapraamillamme

doksapraamillanne

doksapraamillansa / doksapraamillaan

doksapraameillamme

doksapraameillanne

doksapraameillansa / doksapraameillaan

Abl

-lta

doksapraamiltamme

doksapraamiltanne

doksapraamiltansa / doksapraamiltaan

doksapraameiltamme

doksapraameiltanne

doksapraameiltansa / doksapraameiltaan

Tra

-ksi

doksapraamiksemme

doksapraamiksenne

doksapraamiksensa / doksapraamikseen

doksapraameiksemme

doksapraameiksenne

doksapraameiksensa / doksapraameikseen

Ess

-na

doksapraaminamme

doksapraaminanne

doksapraaminansa / doksapraaminaan

doksapraameinamme

doksapraameinanne

doksapraameinansa / doksapraameinaan

Abe

-tta

doksapraamittamme

doksapraamittanne

doksapraamittansa / doksapraamittaan

doksapraameittamme

doksapraameittanne

doksapraameittansa / doksapraameittaan

Com

-ne

-

-

-

doksapraameinemme

doksapraameinenne

doksapraameinensa / doksapraameineen

Get Premium! For Unlimited access Log in or Get Premium. You can now close this dialog and continue using Kieli.net in 4s. First 7 days FREE Trial!

Start Free Trial

Close

Create new exercises Report an issue Exercises Solved!
close modal Press Esc to close
Source:
Report an issue
close modal
If you wish to receive updates on this issue:
SuccessIssue reported! Report
logo
  • Social Instagram
  • Social Facebook

Contact

envelope contact@kieli.net

Copyright 2019-2024, kieli.net

We value your privacy
Kieli.net uses cookies to enhance the browsing experience, serve personalized content, and analyze traffic. To learn more, please refer to the Cookie policy. By clicking "Accept" you consent to Kieli.net's use of cookies. Accept