fysiologista |
Adjective, Singular Partitive |
|
Noun, Singular Elative |
||
| physiologic | fysiologinen |
| Singular | Plural | ||
|---|---|---|---|
Nom |
- |
fysiologinen |
fysiologiset |
Par |
-ta |
fysiologisia |
|
Gen |
-n |
fysiologisen |
fysiologisien / fysiologisten |
Ill |
mihin |
fysiologiseen |
fysiologisiin |
Ine |
-ssa |
fysiologisessa |
fysiologisissa |
Ela |
-sta |
fysiologisesta |
fysiologisista |
All |
-lle |
fysiologiselle |
fysiologisille |
Ade |
-lla |
fysiologisella |
fysiologisilla |
Abl |
-lta |
fysiologiselta |
fysiologisilta |
Tra |
-ksi |
fysiologiseksi |
fysiologisiksi |
Ess |
-na |
fysiologisena / fysiologisna |
fysiologisina |
Abe |
-tta |
fysiologisetta |
fysiologisitta |
Com |
-ne |
- |
- |
Ins |
-in |
- |
fysiologisin |
Singular
Plural
Nom
-
fysiologinen
fysiologiset
Par
-ta
fysiologisia
Gen
-n
fysiologisen
fysiologisien / fysiologisten
Ill
mihin
fysiologiseen
fysiologisiin
Ine
-ssa
fysiologisessa
fysiologisissa
Ela
-sta
fysiologisesta
fysiologisista
All
-lle
fysiologiselle
fysiologisille
Ade
-lla
fysiologisella
fysiologisilla
Abl
-lta
fysiologiselta
fysiologisilta
Tra
-ksi
fysiologiseksi
fysiologisiksi
Ess
-na
fysiologisena / fysiologisna
fysiologisina
Abe
-tta
fysiologisetta
fysiologisitta
Com
-ne
-
-
Ins
-in
-
fysiologisin
| Singular | Plural | ||
|---|---|---|---|
Nom |
- |
fysiologisempi |
fysiologisemmat |
Par |
-ta |
fysiologisempaa |
fysiologisempia |
Gen |
-n |
fysiologisemman |
fysiologisempien |
Ill |
mihin |
fysiologisempiin |
fysiologisempiin |
Ine |
-ssa |
fysiologisemmassa |
fysiologisemmissa |
Ela |
-sta |
fysiologisemmasta |
fysiologisemmista |
All |
-lle |
fysiologisemmalle |
fysiologisemmille |
Ade |
-lla |
fysiologisemmalla |
fysiologisemmilla |
Abl |
-lta |
fysiologisemmalta |
fysiologisemmilta |
Tra |
-ksi |
fysiologisemmaksi |
fysiologisemmiksi |
Ess |
-na |
fysiologisempana |
fysiologisempina |
Abe |
-tta |
fysiologisemmatta |
fysiologisemmitta |
Com |
-ne |
- |
- |
Ins |
-in |
- |
fysiologisemmin |
Singular
Plural
Nom
-
fysiologisempi
fysiologisemmat
Par
-ta
fysiologisempaa
fysiologisempia
Gen
-n
fysiologisemman
fysiologisempien
Ill
mihin
fysiologisempiin
fysiologisempiin
Ine
-ssa
fysiologisemmassa
fysiologisemmissa
Ela
-sta
fysiologisemmasta
fysiologisemmista
All
-lle
fysiologisemmalle
fysiologisemmille
Ade
-lla
fysiologisemmalla
fysiologisemmilla
Abl
-lta
fysiologisemmalta
fysiologisemmilta
Tra
-ksi
fysiologisemmaksi
fysiologisemmiksi
Ess
-na
fysiologisempana
fysiologisempina
Abe
-tta
fysiologisemmatta
fysiologisemmitta
Com
-ne
-
-
Ins
-in
-
fysiologisemmin
| Singular | Plural | ||
|---|---|---|---|
Nom |
- |
fysiologisin |
fysiologisimmat |
Par |
-ta |
fysiologisinta |
fysiologisimpia |
Gen |
-n |
fysiologisimman |
fysiologisinten / fysiologisimpien |
Ill |
mihin |
fysiologisimpaan |
fysiologisimpiin |
Ine |
-ssa |
fysiologisimmassa |
fysiologisimmissa |
Ela |
-sta |
fysiologisimmasta |
fysiologisimmista |
All |
-lle |
fysiologisimmalle |
fysiologisimmille |
Ade |
-lla |
fysiologisimmalla |
fysiologisimmilla |
Abl |
-lta |
fysiologisimmalta |
fysiologisimmilta |
Tra |
-ksi |
fysiologisimmaksi |
fysiologisimmiksi |
Ess |
-na |
fysiologisimpana |
fysiologisimpina |
Abe |
-tta |
fysiologisimmatta |
fysiologisimmitta |
Com |
-ne |
- |
- |
Ins |
-in |
- |
fysiologisimmin |
Singular
Plural
Nom
-
fysiologisin
fysiologisimmat
Par
-ta
fysiologisinta
fysiologisimpia
Gen
-n
fysiologisimman
fysiologisinten / fysiologisimpien
Ill
mihin
fysiologisimpaan
fysiologisimpiin
Ine
-ssa
fysiologisimmassa
fysiologisimmissa
Ela
-sta
fysiologisimmasta
fysiologisimmista
All
-lle
fysiologisimmalle
fysiologisimmille
Ade
-lla
fysiologisimmalla
fysiologisimmilla
Abl
-lta
fysiologisimmalta
fysiologisimmilta
Tra
-ksi
fysiologisimmaksi
fysiologisimmiksi
Ess
-na
fysiologisimpana
fysiologisimpina
Abe
-tta
fysiologisimmatta
fysiologisimmitta
Com
-ne
-
-
Ins
-in
-
fysiologisimmin
Singular |
Plural |
||
|---|---|---|---|
Nom |
- |
fysiologi |
fysiologit |
Par |
-ta |
fysiologia |
fysiologeja |
Gen |
-n |
fysiologin |
fysiologien |
Ill |
mihin |
fysiologiin |
fysiologeihin |
Ine |
-ssa |
fysiologissa |
fysiologeissa |
Ela |
-sta |
fysiologeista |
|
All |
-lle |
fysiologille |
fysiologeille |
Ade |
-lla |
fysiologilla |
fysiologeilla |
Abl |
-lta |
fysiologilta |
fysiologeilta |
Tra |
-ksi |
fysiologiksi |
fysiologeiksi |
Ess |
-na |
fysiologina |
fysiologeina |
Abe |
-tta |
fysiologitta |
fysiologeitta |
Com |
-ne |
- |
fysiologeine |
Ins |
-in |
- |
fysiologein |
Singular
Plural
Nom
-
fysiologi
fysiologit
Par
-ta
fysiologia
fysiologeja
Gen
-n
fysiologin
fysiologien
Ill
mihin
fysiologiin
fysiologeihin
Ine
-ssa
fysiologissa
fysiologeissa
Ela
-sta
fysiologeista
All
-lle
fysiologille
fysiologeille
Ade
-lla
fysiologilla
fysiologeilla
Abl
-lta
fysiologilta
fysiologeilta
Tra
-ksi
fysiologiksi
fysiologeiksi
Ess
-na
fysiologina
fysiologeina
Abe
-tta
fysiologitta
fysiologeitta
Com
-ne
-
fysiologeine
Ins
-in
-
fysiologein
| physiologist | fysiologi |
-ni
-si
-nsa (singular)
Singular |
Plural |
Singular |
Plural |
Singular |
Plural |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nom |
- |
fysiologi |
fysiologi |
fysiologi |
fysiologi |
fysiologi |
fysiologi |
Par |
-ta |
fysiologia |
fysiologeja |
fysiologia |
fysiologeja |
fysiologia |
fysiologeja |
Gen |
-n |
fysiologi |
fysiologie |
fysiologi |
fysiologie |
fysiologi |
fysiologie |
Ill |
mihin |
fysiologii |
fysiologeihi |
fysiologii |
fysiologeihi |
fysiologii |
fysiologeihi |
Ine |
-ssa |
fysiologissa |
fysiologeissa |
fysiologissa |
fysiologeissa |
fysiologissa |
fysiologeissa |
Ela |
-sta |
fysiologista |
fysiologeista |
fysiologista |
fysiologeista |
fysiologista |
fysiologeista |
All |
-lle |
fysiologille |
fysiologeille |
fysiologille |
fysiologeille |
fysiologille |
fysiologeille |
Ade |
-lla |
fysiologilla |
fysiologeilla |
fysiologilla |
fysiologeilla |
fysiologilla |
fysiologeilla |
Abl |
-lta |
fysiologilta |
fysiologeilta |
fysiologilta |
fysiologeilta |
fysiologilta |
fysiologeilta |
Tra |
-ksi |
fysiologikse |
fysiologeikse |
fysiologikse |
fysiologeikse |
fysiologikse |
fysiologeikse |
Ess |
-na |
fysiologina |
fysiologeina |
fysiologina |
fysiologeina |
fysiologina |
fysiologeina |
Abe |
-tta |
fysiologitta |
fysiologeitta |
fysiologitta |
fysiologeitta |
fysiologitta |
fysiologeitta |
Com |
-ne |
- |
fysiologeine |
- |
fysiologeine |
- |
fysiologeine |
Singular
Plural
Nom
-
fysiologi
fysiologi
fysiologi
fysiologi
fysiologi
fysiologi
Par
-ta
fysiologia
fysiologia
fysiologia
fysiologeja
fysiologeja
fysiologeja
Gen
-n
fysiologi
fysiologi
fysiologi
fysiologie
fysiologie
fysiologie
Ill
mihin
fysiologii
fysiologii
fysiologii
fysiologeihi
fysiologeihi
fysiologeihi
Ine
-ssa
fysiologissa
fysiologissa
fysiologissa
fysiologeissa
fysiologeissa
fysiologeissa
Ela
-sta
fysiologista
fysiologista
fysiologista
fysiologeista
fysiologeista
fysiologeista
All
-lle
fysiologille
fysiologille
fysiologille
fysiologeille
fysiologeille
fysiologeille
Ade
-lla
fysiologilla
fysiologilla
fysiologilla
fysiologeilla
fysiologeilla
fysiologeilla
Abl
-lta
fysiologilta
fysiologilta
fysiologilta
fysiologeilta
fysiologeilta
fysiologeilta
Tra
-ksi
fysiologikse
fysiologikse
fysiologikse
fysiologeikse
fysiologeikse
fysiologeikse
Ess
-na
fysiologina
fysiologina
fysiologina
fysiologeina
fysiologeina
fysiologeina
Abe
-tta
fysiologitta
fysiologitta
fysiologitta
fysiologeitta
fysiologeitta
fysiologeitta
Com
-ne
-
-
-
fysiologeine
fysiologeine
fysiologeine
-mme
-nne
-nsa (plural)
Singular |
Plural |
Singular |
Plural |
Singular |
Plural |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nom |
- |
fysiologi |
fysiologi |
fysiologi |
fysiologi |
fysiologi |
fysiologi |
Par |
-ta |
fysiologia |
fysiologeja |
fysiologia |
fysiologeja |
fysiologia |
fysiologeja |
Gen |
-n |
fysiologi |
fysiologie |
fysiologi |
fysiologie |
fysiologi |
fysiologie |
Ill |
mihin |
fysiologii |
fysiologeihi |
fysiologii |
fysiologeihi |
fysiologii |
fysiologeihi |
Ine |
-ssa |
fysiologissa |
fysiologeissa |
fysiologissa |
fysiologeissa |
fysiologissa |
fysiologeissa |
Ela |
-sta |
fysiologista |
fysiologeista |
fysiologista |
fysiologeista |
fysiologista |
fysiologeista |
All |
-lle |
fysiologille |
fysiologeille |
fysiologille |
fysiologeille |
fysiologille |
fysiologeille |
Ade |
-lla |
fysiologilla |
fysiologeilla |
fysiologilla |
fysiologeilla |
fysiologilla |
fysiologeilla |
Abl |
-lta |
fysiologilta |
fysiologeilta |
fysiologilta |
fysiologeilta |
fysiologilta |
fysiologeilta |
Tra |
-ksi |
fysiologikse |
fysiologeikse |
fysiologikse |
fysiologeikse |
fysiologikse |
fysiologeikse |
Ess |
-na |
fysiologina |
fysiologeina |
fysiologina |
fysiologeina |
fysiologina |
fysiologeina |
Abe |
-tta |
fysiologitta |
fysiologeitta |
fysiologitta |
fysiologeitta |
fysiologitta |
fysiologeitta |
Com |
-ne |
- |
fysiologeine |
- |
fysiologeine |
- |
fysiologeine |
Singular
Plural
Nom
-
fysiologi
fysiologi
fysiologi
fysiologi
fysiologi
fysiologi
Par
-ta
fysiologia
fysiologia
fysiologia
fysiologeja
fysiologeja
fysiologeja
Gen
-n
fysiologi
fysiologi
fysiologi
fysiologie
fysiologie
fysiologie
Ill
mihin
fysiologii
fysiologii
fysiologii
fysiologeihi
fysiologeihi
fysiologeihi
Ine
-ssa
fysiologissa
fysiologissa
fysiologissa
fysiologeissa
fysiologeissa
fysiologeissa
Ela
-sta
fysiologista
fysiologista
fysiologista
fysiologeista
fysiologeista
fysiologeista
All
-lle
fysiologille
fysiologille
fysiologille
fysiologeille
fysiologeille
fysiologeille
Ade
-lla
fysiologilla
fysiologilla
fysiologilla
fysiologeilla
fysiologeilla
fysiologeilla
Abl
-lta
fysiologilta
fysiologilta
fysiologilta
fysiologeilta
fysiologeilta
fysiologeilta
Tra
-ksi
fysiologikse
fysiologikse
fysiologikse
fysiologeikse
fysiologeikse
fysiologeikse
Ess
-na
fysiologina
fysiologina
fysiologina
fysiologeina
fysiologeina
fysiologeina
Abe
-tta
fysiologitta
fysiologitta
fysiologitta
fysiologeitta
fysiologeitta
fysiologeitta
Com
-ne
-
-
-
fysiologeine
fysiologeine
fysiologeine
Contact
Copyright 2019-2024, kieli.net